17 Mayıs 2018 Perşembe 19:28
Çamaşır Makinesi Deterjanı Almıyor

Çamaşır Makinesi Deterjanı Almıyor

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin sağladığı yeni nesil olanaklar ile birlikte hayatımıza giriş yapan çamaşır makineleri günümüzün en temel gereksinimlerinden birisi haline geldi. Özellikle hızla gelişen teknolojiyle dijital fonksiyonlar barındıran çamaşır makineleri, yüksek su sıcaklıklarında çamaşır yıkama gerçekleştirilebiliyor. Bu çerçevede de çamaşır makinesinde deterjan haznesinde meydana gelen sorunlar nedeniyle makine deterjan alamaz. Bu durumda çamaşır makinesinin yıkama fonksiyonunu yerine getirememesine neden olur. Bu tip makine deterjan haznesi arızalarında tüketicilerin yapabilecekleri herhangi bir müdahale şansı bulunmuyor. Bu durumda çözüm için Arçelik Servisi merkezi profesyonel ve kurumsal servis hizmetleri bulunuyor.

Bölge genelinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan Bulgurlu Arçelik Servisi merkezi, profesyonel hizmet anlayışıyla çamaşır makinesindeki deterjan haznesi problemlerine hızlı ve dinamik yanıtlar sağlıyor. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile bölge genelinde mobil servis araçları ile faaliyet gösteriyor. Bu sayede son derece kısa zaman dilimleri içerisinde ilgili adrese ulaşabiliyor. Bu şekilde de tüketicilerin uzun süre servis aracını beklemesi gibi çağdışı hizmet standartlarında uzak bir çamaşır makinesi servis hizmetinin alınabilmesine yardımcı oluyor. Çamaşır makinesinin teknolojisini yakından tanıyan ve aynı zamanda da düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirerek, çamaşır makinesinin en yeni teknolojilerine ilişkin olarak deneyim sahibi oluyor. Bu şekilde çamaşır makinesindeki sorun ne boyutta olursa olsun sorunun çözümü sağlanıyor.

Çamaşır makinesinin ileri nesil teknolojisini yakından tanıyan Soğanlık Arçelik Servisi merkezinin uzman teknisyenleri gerekli olan işlemleri yerinde gerçekleştiriyor. Çamaşır makinesinin, ilgili parçalarına ilişkin olarak tam donanımlı dizayn edilen servis araçları sayesinde zaman kaybı olmadan, gerekli olan işlemler yerinde gerçekleştiriliyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin onarımı için tüketicilerin uzun vakitler ayırmak zorunda kalmaması sağlanıyor. Üstelik profesyonel çamaşır makinesi servis hizmetlerinin her biri 1 yıllık garanti kapsamında bulunduğundan, makinedeki problemlerin onarıldıktan sonra tekrarlaması durumunda mağduriyet oluşmaması sağlanıyor. Bu şekilde çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik bir servis hizmeti sağlanıyor. Üstelik hizmetlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kolay bir şekilde çağrı merkezi üzerinden iletişime geçilebiliyor.

Son Güncelleme: 02.05.2019 15:23
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com