07 Şubat 2017 Salı 11:32
Siz Seyahatteyken Spy Telefon Takip Etsin

Günümüzde birçok kişi farklı sebeplerden ötürü seyahat ediyor. Bu sebep bazen iş olabilir, uzaktaki bir akrabanızın evliliği olabilir, bir cenazede olabilir ya da sadece keyif olsun diye gidilmiş bir seyahat de olabilir. Bu seyahatlere çıkarken aklımıza dolan bir çok düşünce vardır. Kimi zaman evimizle alakalı endişelerdir, kimi zaman ise arkamızda bıraktığımız kişiler için. Belki eşiniz, belki çocuğunuz, belki kardeşiniz, belki çalışanlarınız ya da sadece ev arkadaşınız için endişelenebilirsiniz. Seyahate gittiğimiz yerde içimizin rahat olması için ise en uygun program casus telefon dinleme özelliği ile Spy Yazılım’dır.

Casus Telefon Dinleme Programı Nasıl Kullanılır ?

casus-yazilim-2-gun-ucretsiz-deneme.gif

Spy Yazılım’ı kullanmak için yapmanız gereken tek şey, takip etmek istediğiniz android telefona programın kurulumunu yapmaktır. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra hedef telefonun nerede olduğunu, ne yaptığını öğrenmeniz sadece birkaç tık ile halledilebilir. Birkaç örnekle açıklamak gerekirse ilk vermek istediğimiz örnek çocuğunuz. Eşinizle beraber bir seyahate çıkmanız gerekti ve çocuğunuz evde tek başına kalacak. Nerede olduğunu, eve gelip gelmediğini, gelmediyse nerede olduğunu ve ne yaptığını, geldiyse kaçta geldiğini ve ne yaptığını merak etmek gayet normal bir durum. Çocuğunuzun telefonuna kuracağınız telefon dinleme programı ile bunların hepsine bir cevap bulabilirsiniz. Gizli kamera özelliği ile ne yaptığını, konum tespit özelliği ile nerede olduğunu ve nerelere gittiğini görebilir, eve yanında birileriyle gelip gelmediğini yine gizli kamera özelliği ile öğrenebilir, fotoğrafını bile çekebilirsiniz, dahası kimle konuştuğunu ve ne konuştuğunu da öğrenebilirsiniz. Böylece eğer müdahale etmeniz gereken bir durum olursa çocuğunuzu arayabilirsiniz ya da güvendiğiniz bir tanıdığınızı, mesela bir komşunuzu, arayıp çocuğunuzu kontrol etmesini sağlayabilirsiniz.

Sadakat Veya Merak; Telefon Takibi Yaptırabilir !

Seyahate tek başınıza çıktığınızı düşünecek olursak, eşinizin ne yaptığını, nerelerde bulunduğunu ve telefonunu ne sıklıkla kullandığını öğrenebilir. Yani her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenerek keyifli bir seyahat yapabilirsiniz. İlla evli kişiler kullanacak diye bir kaide de yok tabi. Üniversitede eğitim gören bir öğrenci ya da bekar bir kişi olabilirsiniz. Ev arkadaşlıklarını bilirsiniz. Belli başlı bazı kurallar vardır. Evde alkol alınmayacak ya da eve erkek/kız arkadaş getirilmeyecek gibi. Belki iş için, belki de evinize ailenizi görmeye gidiyor olabilirsiniz. Ev arkadaşınız beraber koyduğunuz bu kuralları siz yokken ihlal ediyor mu diye öğrenmek birkaç tuşa dokunarak rahatlıkla yapabileceğiniz bir işlem. Gizli kamera özelliği ile evde kim var ya da evde neler yapılıyor öğrenebilirsiniz. Kardeşi hakkında endişelenen bir yetişkin de olabilirsiniz. Kardeşinizin bağımlılık yapıcı maddeler kullanmasından veya kötü insanlarla arkadaşlık kurmasından korkuyor ve bu konularda endişeleniyor olabilirsiniz.

Kardeşinizin ya da değer verip kontrol etmek istediğiniz kişinin telefonuna kurulumunu yapacağınız Spy Yazılım ile kimlerle konuştuğunu görebilir ve telefon dinleme özelliği ile ne konuştuğunu dinleyebilir, nerelere gittiğini konum tespit işlevi ile görebilir, kimlerle buluştuğunu ve neler yaptığını gizli kamera özelliği ile öğrenebilirsiniz. Bu sayede eğer kardeşinizi uyarmanız gereken bir konu varsa veya önlem almanız gereken herhangi bir durum varsa bunları bir an önce yaparak kardeşinizi dünyanın kötülüklerinden koruyarak yetişkin olma sürecine daha düzgün bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz. Belki de bir şirket sahibisiniz ve siz yokken çalışanların işe daha geç gelmelerinden ve daha disiplinsiz bir şekilde çalışmasından korkuyorsunuz. Aynı özellikler herkes için geçerli. Dediğimiz gibi sadece telefona kurulumunu yapmanız yeterlidir.

Spy Yazılım ortam dinleme, gizli kamera açma, gizli fotoğraf çekme, SMS veya WhatsApp Messenger’a gelen ya da bu uygulamalarla gönderilen mesajları kontrol edebilir, konum tespiti yapabilir ve daha birçok özelliği ile size yardımcı olacaktır.

Son Güncelleme: 31.05.2017 13:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com