Öncelikle 1. Lige yeniden dönen ekibimizin hocalarını, oyuncularını ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Çünkü şampiyonluklar kadar güzel ve insana gurur verici başka bir olay yok gibi geliyor insana ve mutluluktan uçuyorum adeta.

Aslında bu takımımızı küme yani alt lige düşürenlerde şu anki yöneticiler fakat yine de onları kutluyorum.

Geçen hafta başı torunum Cem Cemil ile Alanya Oba Stadında 1461’in şampiyon olduğu maçta bayrak salladık ve de o güzel şampiyonluğu kutladık. Bu güzel hem de heyecanlı anları yaşamak gerçekten bambaşka bir duygu bunları bize yaşatıp mutlu eden bu çocuklarımızı yürekten kutluyorum. Bir gerçeği yazmak bana çok zor geliyor ama Trabzonspor’umuzla da böyle bir şampiyonluk yaşayıp görebilecek miyim, ömrüm yetecek mi diye düşünmedim değil. Ama Allah’tan tek dileğim bu, İnşallah ölmeden bu dileğimiz gerçekleşir diyorum.

KUPALARA AMBARGO KOYDUK
TFF’nin düzenlediği akademi futbol geliştirme turnuvası Antalya’da yapıldı. Ben de bu turnuvayı sonuna kadar takip ettim hem de gururla. Bu genç evlatlarımızla da sonuna kadar gurur duydum, mutlu oldum.

Dört kategorinin üçünde şampiyon olup kupa kaldıran gençlerimizi bize sunan ve onları yetiştiren değerli alt yapı koordinatörümüz Sadi Tekelioğlu ve yardımcılarının katkılarıyla şampiyonluğa ulaşan takımlarımız sırasıyla önce U-17 yaş grubunun Türkiye şampiyonluğunu arkasından U-16 yaş grubunun Türkiye şampiyonluğunu son olarak ta U-14 yaş grubunun bugün Fenerbahçe ile oynayıp bir aksilik olmaz ise onların da şampiyonluğunu kutlayacağız.

Çünkü izlediğim kadarıyla bizim çocuklarımız Fenerbahçe’den çok çok daha iyi ve kaliteli. Onun için onlarda şampiyon olarak turnuvadaki kupalara el koyarak bizlere büyük mutluluk yaşatmış oldular hepsini yürekten kutluyorum.

SAFRALARI GÖNDERİN
Trabzonspor sezonun son maçında Sivasspor’a konuk oldu. Eksik bir kadro ile son maça çıkan Trabzonspor için yazacak fazla da bir şeyimiz yok. Maça her iki takımda iyi başladı fakat Sivas’ın ilk atağı gol oldu.

Büyük umutlarla devre arası transfer ettiğimiz stoper Uğur’un büyük hatasını Batuhan affetmedi ve 10. dakikada Sivas’ı öne geçirdi.

Bakın Uğur da stoper oynuyor Medjani de aradaki fark ise Uğur’un ıskalayıp Medjani’nin ise asist yapıp gol attırması.

İşte bu ikilinin arasındaki fark buradan anlaşılıyor. Trabzonspor’un sol tarafı felç oldu.

Sivas’ın bütün atakları buradan gelişiyor bunu biz görüyoruz fakat hocamız görüp önlem almıyor.

Maçın geneline baktığımızda tempolu ve mücadeleli bir maç oldu hem de sezonun son maçında bunu görmek çok iyi.

Fakat zayıf olan bölgemize de hemen çare bulmamız lazım hocalık bunu gerektirir.

Ben buradan yönetime sesleniyorum;  

1 - Uğur’u aldığınız yere hemen postalayın.

2 - Mustafa’yı 1461 re gönderin.

3 - Salih’i, Soner’i ve Fatih’i de gönderin fakat alan takıma da üstüne para verin.

Çünkü bunları başka türlü elinizden çıkartamazsınız. Geçen sezon 30 yeni futbolcu aldınız, bu sezon da en az 10 tane daha alırsınız ve Trabzonspor’u tam anlamıyla borç batağının içine atmış olursunuz. Bu takımın yarısından çoğu bu formayı giyemez yönetim önce bu safraları temizlemelidir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com