15 Eylül 2012 Cumartesi 13:43
BAL LİGİ FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

BÖLGESEL AMATÖR LİG (BAL) FİKSTÜRÜ ANKARA’DA ÇEKİLDİ

 

YOLUNUZ AÇIK OLSUN

 

ANKARA’DA YAPILDI!

2012 - 2013 Sezonu Bölgesel Amatör Lig bilgilendirme ve fikstür çekimi toplantısı Ankara'da JW Marriott Otel'de yapıldı. Açılış konuşmasını TFF Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez'in yaptığı toplantıda, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan BAL statüsü hakkında, AFDK Başkanı Av. Tacar Çağlar disiplin uygulamaları hakkında, MHK Üyesi Seyfi Gözaydın ise hakem ve gözlemci atamaları hakkında bilgiler verdi.

 

TRABZON’DAN 5 TAKIM

Konuşmaların ardından 11 grubun fikstür çekimi yapıldı. Bölgesel Amatör Lig'de 15'er takımlı 1.,3.,4.,5.,7., ve 9. gruplarda 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde, 14'er takımlı 2.,6.,8.,10. ve 11. gruplarda ise 29-30 Eylül 2012 tarihlerinde oynanacak müsabakalar ile başlayacak. 1. Grup’ta Araklıspor, Akçaabat Sebatspor ve Düzyurtspor mücadele edecek. 3. Grup’ta ise İdmangücü ve Yomraspor takımları 3. Lig’e çıkmak için ter dökecek.

 

+++++++++

 

BAL 1. GRUP

 

Araklıspor

S.Esnafspor

Ardahanspor

Yakutiyespor

Erzincanspor

Patnos Gençlik

A.Sebatspor

Kalkanderespor

Çayelispor

Bayburtspor

Kelkit Hürriyet

Arhavispor

Iğdır Üniversitesi

Karsspor

Düzyurtspor

 

+++++++++

 

BAL 3. GRUP

 

Bulancak Belediye

Altaş Soyaspor

Trabzon İdmangücü

Ayancıkspor

Dikbıyık Belediye

İl Özel İdaresi

Yeni Amasya

1930 Bafraspor

Atakum Belediye

Çarşambaspor

Zara Belediye

Yomraspor

Erbaa İhtisas

Öz Espiyespor

Fatsa Belediye

 

+++++++

 

2012-2013 BAL 1. GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜ

 

1.HAFTA

ARAKLISPOR-S.ESNAFSPOR

ARDAHAN-YAKUTİYESPOR

ERZİNCAN-PATNOS GENÇLİK

KALKANDERE-ÇAYELİSPOR

BAYBURT-KELKİT HÜRRİYET

ARHAVİ SPOR-IĞDIR ÜNİ.

KARSSPOR-A.SEBATSPOR

DÜZYURTSPOR (BAY)

 

2. HAFTA     

S.ESNAFSPOR-ARDAHAN

A.SEBATSPOR-DÜZYURTSPOR

IĞDIR ÜNİ-KARSSPOR

KELKİT HÜRRİYET-ARHAVİ SPOR

ÇAYELİSPOR-BAYBURT Ö.İ.

PATNOS GENÇLİK-KALKANDERE

YAKUTİYESPOR-ERZİNCANSPOR

ARAKLISPOR (BAY)

                                  

3. HAFTA                 

ARDAHAN-ARAKLISPOR

ERZİNCANSPOR-S.ESNAFSPOR

KALKANDERE-YAKUTİYESPOR

BAYBURT Ö.İ.-PATNOS GENÇLİK

ARHAVİ SPOR-ÇAYELİSPOR

KARSSPOR-KELKİT HÜRRİYET

DÜZYURTSPOR-IĞDIR ÜNİ.

A.SEBATSPOR (BAY)

                                  

4. HAFTA

S.ESNAFSPOR-KALKANDERE

ARAKLISPOR-ERZİNCANSPOR

IĞDIR ÜNİ.-A.SEBATSPOR

KELKİT HÜRRİYET-DÜZYURTSPOR

ÇAYELİSPOR-KARSSPOR

PATNOS GENÇLİK-ARHAVİ SPOR

YAKUTİYESPOR-BAYBURT Ö.İ.

ARDAHANSPOR (BAY)

                                  

5. HAFTA                 

ERZİNCAN-ARDAHANSPOR

KALKANDERE-ARAKLISPOR

BAYBURT Ö.İ.-S.ESNAFSPOR

ARHAVİ SPOR-YAKUTİYESPOR

KARSSPOR-PATNOS GENÇLİK

DÜZYURTSPOR-ÇAYELİSPOR

A.SEBATSPOR-KELKİT HÜRRİYET

IĞDIR ÜNİ. (BAY)

                                  

6. HAFTA

S.ESNAFSPOR-ARHAVİ SPOR

ARAKLISPOR-BAYBURT Ö.İ.

ARDAHAN-KALKANDERE

KELKİT HÜRRİYET-IĞDIR ÜNİ.

ÇAYELİSPOR-A.SEBATSPOR

PATNOS GENÇLİK-DÜZYURTSPOR

YAKUTİYESPOR-KARSSPOR

ERZİNCANSPOR (BAY)

                                  

7. HAFTA                 

KALKANDERE-ERZİNCANSPOR

BAYBURT Ö.İ.-ARDAHANSPOR

ARHAVİ SPOR-ARAKLISPOR

KARSSPOR-S.ESNAFSPOR

DÜZYURTSPOR-YAKUTİYESPOR

A.SEBATSPOR-PATNOS GENÇLİK SPOR

IĞDIR ÜNİ.-ÇAYELİSPOR

KELKİT HÜRRİYET (BAY)

                                  

8. HAFTA     

S.ESNAFSPOR-DÜZYURTSPOR

ARAKLISPOR-KARSSPOR

ARDAHAN-ARHAVİ SPOR

ERZİNCANSPOR-BAYBURT Ö. İ.

ÇAYELİSPOR-KELKİT HÜRRİYET

PATNOS GENÇLİK-IĞDIR ÜNİ.

YAKUTİYESPOR-A.SEBATSPOR

KALKANDERE (BAY)

                                  

9. HAFTA

BAYBURT Ö.İ.-KALKANDERE

ARHAVİ SPOR-ERZİNCANSPOR

KARSSPOR-ARDAHANSPOR

DÜZYURTSPOR-ARAKLISPOR

A.SEBATSPOR-S.ESNAFSPOR

IĞDIR ÜNİ.-YAKUTİYESPOR

KELKİT HÜRRİYET-PATNOS GENÇLİK

ÇAYELİSPOR (BAY)

                                  

10. HAFTA

S.ESNAFSPOR-IĞDIR ÜNİ.

ARAKLISPOR-A.SEBATSPOR

ARDAHANSPOR-DÜZYURTSPOR

ERZİNCANSPOR-KARSSPOR

KALKANDERE-ARHAVİ SPOR

PATNOS GENÇLİK-ÇAYELİSPOR

YAKUTİYESPOR-KELKİT HÜRRİYET

BAYBURT Ö.İ. (BAY)

                                  

11. HAFTA               

ARHAVİ SPOR-BAYBURT Ö. İ.

KARSSPOR-KALKANDERE

DÜZYURTSPOR-ERZİNCANSPOR

A.SEBATSPOR-ARDAHANSPOR

IĞDIR ÜNİ.-ARAKLISPOR

KELKİT HÜRRİYET-S.ESNAFSPOR

ÇAYELİSPOR-YAKUTİYESPOR

PATNOS GENÇLİK (BAY)

                                  

12. HAFTA   

S.ESNAFSPOR-ÇAYELİSPOR

ARAKLISPOR-KELKİT HÜRRİYET

ARDAHANSPOR-IĞDIR ÜNİ.

ERZİNCANSPOR-A.SEBATSPOR

KALKANDERE-DÜZYURTSPOR

BAYBURT Ö.İ.-KARSSPOR

YAKUTİYESPOR-PATNOS GENÇLİK

ARHAVİ SPOR (BAY)

                                  

13. HAFTA               

KARSSPOR-ARHAVİ SPOR

DÜZYURTSPOR-BAYBURT Ö.İ.

A.SEBATSPOR-KALKANDERE

IĞDIR ÜNİ.-ERZİNCANSPOR

KELKİT HÜRRİYET-ARDAHANSPOR

ÇAYELİSPOR-ARAKLISPOR

PATNOS GENÇLİK-S.ESNAFSPOR

YAKUTİYESPOR (BAY)

                                  

14. HAFTA

S.ESNAFSPOR-YAKUTİYESPOR

ARAKLISPOR-PATNOS GENÇLİK

ARDAHANSPOR-ÇAYELİSPOR

ERZİNCANSPOR-KELKİT HÜRRİYET

KALKANDERE-IĞDIR ÜNİ.

BAYBURT Ö.İ.-A.SEBATSPOR

ARHAVİ SPOR-DÜZYURTSPOR

KARSSPOR (BAY)

                                  

15. HAFTA               

DÜZYURTSPOR-KARSSPOR

A.SEBATSPOR-ARHAVİ SPOR

IĞDIR ÜNİ.BAYBURT Ö. İ.

KELKİT HÜRRİYET-KALKANDERE

ÇAYELİSPOR-ERZİNCANSPOR

PATNOS GENÇLİK-ARDAHANSPOR

YAKUTİYESPOR-ARAKLISPOR

S.ESNAFSPOR (BAY)

 

+++++++++

 

2012-2013 BAL 3. GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜ

 

1. HAFTA

1930 BAFRA-ÇARŞAMBASPOR

İL ÖZEL İDARESİ-YOMRASPOR

AYANCIK SPOR-ÖZ ESPİYE BLD.

ALTAŞ SOYA-FATSA BELEDİYE

BULANCAK BELEDİYE-ERBAA İHTİSAS

TRABZON İ.GÜCÜ-ZARA BELEDİYE

DİKBIYIK BLD.-ATAKUM BELEDİYE

YENİ AMASYA SPOR (BAY)

                                  

2. HAFTA                 

ÇARŞAMBASPOR-İL ÖZEL İDARESİ

ATAKUM BELEDİYE-YENİ AMASYA

ZARA BELEDİYE-DİKBIYIK BELEDİYE

ERBAA İHTİSAS-TRABZON İ.GÜCÜ

FATSA BELEDİYE-BULANCAK BELEDİYE

ÖZ ESPİYE-ALTAŞ SOYA SPOR

YOMRASPOR-AYANCIK SPOR

1930 BAFRA (BAY)

                                  

3. HAFTA                 

İL ÖZEL İDARESİ-1930 BAFRA SPOR

AYANCIK SPOR-ÇARŞAMBASPOR

ALTAŞ SOYA-YOMRASPOR

BULANCAK BELEDİYE-ÖZ ESPİYE

TRABZON İ.GÜCÜ-FATSA BELEDİYE

DİKBIYIK BELEDİYE-ERBAA İHTİSAS

YENİ AMASYA-ZARA BELEDİYESPOR

ATAKUM BELEDİYE (BAY)

                                  

4. HAFTA                 

ÇARŞAMBA-ALTAŞ SOYA SPOR

1930 BAFRA-AYANCIK SPOR

ZARA BELEDİYE-ATAKUM BELEDİYE

ERBAA İHTİSAS-YENİ AMASYA

FATSA BELEDİYE-DİKBIYIK BELEDİYE

ÖZ ESPİYE-TRABZON İ.GÜCÜ

YOMRASPOR-BULANCAK BELEDİYE

İL ÖZEL İDARESİ (BAY)

                                  

5. HAFTA                 

AYANCIK SPOR-İL ÖZEL İDARESİ

ALTAŞ SOYA-1930 BAFRA SPOR

BULANCAK BELEDİYE-ÇARŞAMBASPOR

TRABZON İ.GÜCÜ-YOMRASPOR

DİKBIYIK BELEDİYE-ÖZ ESPİYE

YENİ AMASYA-FATSA BELEDİYE

ATAKUM BELEDİYE-ERBAA İHTİSAS

ZARA BELEDİYESPOR (BAY)

                                  

6. HAFTA     

ÇARŞAMBASPOR-TRABZON İ.GÜCÜ

1930 BAFRA-BULANCAK BELEDİYE

İL ÖZEL İDARESİ-ALTAŞ SOYA SPOR

ERBAA İHTİSAS-ZARA BELEDİYESPOR

FATSA BELEDİYE-ATAKUM BELEDİYE

ÖZ ESPİYE-YENİ AMASYA SPOR

YOMRASPOR-DİKBIYIK BELEDİYE

AYANCIK SPOR (BAY)

                                  

7. HAFTA

ALTAŞ SOYA-AYANCIK SPOR

BULANCAK BELEDİYE-İL ÖZEL İDARESİ

TRABZON İ.GÜCÜ-1930 BAFRA

DİKBIYIK BELEDİYE-ÇARŞAMBASPOR

YENİ AMASYA-YOMRASPOR

ATAKUM BELEDİYE-ÖZ ESPİYE

ZARA BELEDİYE-FATSA BELEDİYE

ERBAA İHTİSAS (BAY)

                                  

8. HAFTA     

ÇARŞAMBASPOR-YENİ AMASYA

1930 BAFRA-DİKBIYIK BELEDİYE

İL ÖZEL İDARESİ-TRABZON İ.GÜCÜ

AYANCIK SPOR-BULANCAK BELEDİYE

FATSA BELEDİYE-ERBAA İHTİSAS

ÖZ ESPİYE-ZARA BELEDİYESPOR

YOMRASPOR-ATAKUM BELEDİYE

ALTAŞ SOYA (BAY)

                                  

9. HAFTA

BULANCAK BELEDİYE-ALTAŞ SOYA

TRABZON İ.GÜCÜ-AYANCIK SPOR

DİKBIYIK BELEDİYE-İL ÖZEL İDARESİ

YENİ AMASYA-1930 BAFRA

ATAKUM BELEDİYE-ÇARŞAMBASPOR

ZARA BELEDİYE-YOMRASPOR

ERBAA İHTİSAS-ÖZ ESPİYE

FATSA BELEDİYE (BAY)

                                  

10. HAFTA               

ÇARŞAMBA-ZARA BELEDİYE

1930 BAFRA-ATAKUM BELEDİYE

İL ÖZEL İDARESİ-YENİ AMASYA

AYANCIK SPOR-DİKBIYIK BELEDİYE

ALTAŞ SOYA-TRABZON İ.GÜCÜ

ÖZ ESPİYE-FATSA BELEDİYE

YOMRASPOR-ERBAA İHTİSAS

BULANCAK BELEDİYE (BAY)

                                  

11. HAFTA   

TRABZON İ.GÜCÜ-BULANCAK BELEDİYE

DİKBIYIK BELEDİYE-ALTAŞ SOYA SPOR

YENİ AMASYA-AYANCIK SPOR

ATAKUM BELEDİYE-İL ÖZEL İDARESİ

ZARA BELEDİYE-1930 BAFRA

ERBAA İHTİSAS-ÇARŞAMBASPOR

FATSA BELEDİYE-YOMRASPOR

ÖZ ESPİYE (BAY)

                                  

12. HAFTA   

ÇARŞAMBA-FATSA BELEDİYE

1930 BAFRA-ERBAA İHTİSAS

İL ÖZEL İDARESİ-ZARA BELEDİYE

AYANCIK SPOR-ATAKUM BELEDİYE

ALTAŞ SOYA-YENİ AMASYA

BULANCAK BELEDİYE-DİKBIYIK BELEDİYE

YOMRASPOR-ÖZ ESPİYE

TRABZON İDMANGÜCÜ (BAY)

                                  

13. HAFTA

DİKBIYIK BELEDİYE-TRABZON İ.GÜCÜ

YENİ AMASYA-BULANCAK BELEDİYE

ATAKUM BELEDİYE-ALTAŞ SOYA

ZARA BELEDİYE-AYANCIK SPOR

ERBAA İHTİSAS-İL ÖZEL İDARESİ

FATSA BELEDİYE-1930 BAFRA

ÖZ ESPİYE-ÇARŞAMBASPOR

YOMRASPOR (BAY)

                                  

14. HAFTA   

ÇARŞAMBA-YOMRASPOR

1930 BAFRA-ÖZ ESPİYE

İL ÖZEL İDARESİ-FATSA BELEDİYE

AYANCIK SPOR-ERBAA İHTİSAS

ALTAŞ SOYA-ZARA BELEDİYE

BULANCAK BELEDİYE-ATAKUM BELEDİYE

TRABZON İ.GÜCÜ-YENİ AMASYA

DİKBIYIK BELEDİYE (BAY)

                                  

15. HAFTA               

YENİ AMASYA-DİKBIYIK BELEDİYE

ATAKUM BELEDİYE-TRABZON İ.GÜCÜ

ZARA BELEDİYE-BULANCAK BELEDİYE

ERBAA İHTİSAS-ALTAŞ SOYA SPOR

FATSA BELEDİYE-AYANCIK SPOR

ÖZ ESPİYE-İL ÖZEL İDARESİ

YOMRASPOR-1930 BAFRA SPOR

ÇARŞAMBASPOR (BAY)

 

Son Güncelleme: 18.09.2012 11:40
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com