24 Mayıs 2016 Salı 11:45
Bu Evden 2 Kamyon Çöp Çıkarıldı

Terme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ertan Keleş, belediyeye gelen ihbar üzerine ilçedeki bir evde temizlik çalışması yaptıklarını, iki kamyon çöp çıkan evi zabıta ekiplerinin temizleyerek dezenfekte ettiğini söyledi.

Kötü kokudan rahatsız olan mahalle sakinlerinin, yapılan temizlikten memnun kaldığını ifade eden Keleş, "Belediyemiz her yönüyle temiz bir şehir için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Temiz bir kenti sadece caddeleri ve sokakları ile değerlendirmiyoruz. Aynı zamanda mahallelerimizde de çevreye olumsuz etki edebilecek her türlü vakaya müdahale ediyoruz. Bu durumlardan birisi de çöp evlerdir." dedi.

Vatandaşlardan her türlü olumsuzluklar için Belediyeyi aramasını isteyen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ise, "Kentimizde bizlerin görmediği ve vatandaşlarımızın gördüğü olumsuzluklar olabiliyor. Bu tip olumsuz durumları ise ancak hemşehrilerimizin belediye ile işbirliği yapması neticesinde aşabiliriz. Biz yapılan her ihbarı değerlendirmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 24.05.2016 13:06
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com