15 Ocak 2013 Salı 00:49
Büyüklimanlı Gazeteciler Unutulmadı

 

TRABZON-  Beşikdüzü Dillioğlu Tesisleri’ndeki yemekte bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Alaattin Aktaş, Büyükliman Havzası’nda görev yapan gazetecilerin görevlerini büyük bir öz veri ve hizmet aşkıyla yerine getirdiklerini söyledi.

KAMU GÖREVİ YAPIYORSUNUZ

Kaymakam Aktaş, “Bizim yaptığımız kamu görevinden gazetecilerin yaptığı görevi ayırmak mümkün değil. Bu havzada görev yapan gazeteci arkadaşlarımda adeta bir kamu görevlisi sorumluluğu, edebi, ciddiyeti ve resmiyeti var. Bu manada bizlere destek olmanızdan ve faaliyetlerimizi, Büyükliman’ın ortak işlerini duyurmanızdan mutluluk duyuyoruz. “ dedi.

Kaymakam Aktaş internet haberciliğinin önemine de vurgu yaparak, yayınlanması gereken haberleri zamanında ve doğru olarak okuyucuya ulaştırmak gerektiğini savundu ve “ Canınız istediği zaman oraya haber koyamazsınız. Çünkü bizleri takip edenlere karşı sorumluluklarımız var. Doğum, ölüm nişan ve düğün haberlerini de bekleyenler olduğunu unutmayalım” şeklinde konuştu.

BİZLER İÇİN KIYMETLİSİİNİZ

Gazeteciler adına konuşan Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Bülent Alp de, “Yılda bir kez dahi olsa hatırlanmak çok güzel bir duygu. Sizler, bizler için gerçekten çok kıymetlisiniz. Gelenek haline getirdiğiniz günümüzü kutlamayı unutmadınız. Arkadaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum. Bizler her zaman idarecilerimizin yanında olduk. Elimizden geldiğinde güzellikleri ön plana çıkarmaya çalıştık. Bölgemizin daha iyi hizmet alması adına tüm arkadaşlarımızla gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Herkese teşekkür ediyor, arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

Yemeğe Kaymakam Alaattin Aktaş, Garnizon Komutanı Ali Özsağlam, Emniyet Müdürü Fevzi Taş, Yeşilköy Belediye Başkanı Zülküflü Dilli, Oğuz Belediye Başkanı Şakir Yenigün, İlçe Müftüsü Ömer Tütüncü, AK Parti İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci, Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Bülent Alp ve basın mensupları katıldılar.

 

Son Güncelleme: 15.01.2013 00:50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com