23 Mart 2016 Çarşamba 18:17
Gökhan Çakır Resmen Aday

Genç İş adamı Gökhan Çakır Birleştirici güç bizim yönetimimizdedir Kazanan Doğu Karadeniz Bölgesi Seyahat Acenteleri olacaktır; dedi.

Golden Of Tur'un Kurucusu İş Adamı Turizmci Gökhan Çakır TÜRSAB BYK Doğu Karadeniz Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Değerli Seyahat Acentesi Meslektaşlarım

13 yıldır Seyahat Acentesi Mesleğini icra etmem hasebiyle TÜRSAB BYK Doğu Karadeniz 2016-2017-2018 yılları arası Bölgesel yürütme kuruluna Başkan adaylığımı koymuş bulunmaktayım.

 

Doğu Karadeniz’in her bölgesinden yönetimimizi oluşturduk. Yönetimimizle beraber Bölgemizin sorunları için 7/24 çalışacağız.

20 yıldır hizmet veren mevcut yönetim geçen bu süre içerisinde reflekslerini kaybetmiştirler.

TÜRSAB Doğu Karadeniz BYK hiç kimsenin 20 Yıl ego manyası altında İcra edilecek bir kurum değildir. Yeni bir Yönetim şart.

 

BYK Adayı olan diğer Değerli meslektaşlarım aday olma hakkınız var fakat Seçim sürecimize siyaseti karıştırmayalım, yazıktır ayıptır. X yada y partilerine angaje olunarak aday olduğumuz Bu kurum adil bir şekilde yönetilemez.

Bölgemiz Doğu Karadeniz illerini Global bir Turizm markası haline getirmek için hep birlikte mücadele vereceğiz.

Sırasıyla;

İlk hedefimiz Kaçak Acentecilik, Taşımacılık ve benzeri Faaliyetlerle ilgili tüm tedbirlerimizi en üst düzeyde alacağız bu faaliyetlerle ilgili Bölgemizin Valilik, Kaymakamlık, İl Turizm Kültür Müdürlükleri, Jandarma Komutanlıkları, Emniyet Müdürlükleri ve Belediye Başkanlıkları ile irtibat halinde olup kaçak faaliyetlerde bulunanların tamamını kapatacağız veya resmileştirmek için yol göstereceğiz

Bölgemizin gerçekten gezilecek görülecek çok önemli tarihi, coğrafi, sanatsal kültürel zenginlikleri var.

Bu nedenle Bölgemizde Turizm işi yapacak olan kişi ve Firmalar Lisanslı ve belgeli olması bir zorunluluktur.

Meslektaşlarımıza Yazılım Desteği Hazır;

Tüm Meslektaşlarımıza günümüz çağında bir çok ulusal dilde kullanılan online rezervasyon sistemleri yazılım desteği sağlayacağız.

Piyasada bu sistemlere uçuk rakam isteyen hiç bir yazılım şirketiyle işimiz yok. Hiç bir Meslektaşımız bu konuda endişe etmesin.

Yazılım engelini çözdük sadece verilerimizi gireceğiz 3d Güvenlik sistemiyle Bireysel ve Kurumsal olarak İnternet pazarında yerimizi alacağız.

Sektörümüzde Acentelerimize zarar veren booking ve buna benzer sitelerin üstünü çizerek kendi markamızla rezervasyon taleplerimizi arttıracağız.

Her Meslektaşımızın kendi rezervasyon ağı olacak ve ortak işbirliği yaparak bir çatı altında tüm ürünlerimizi toplayıp xml yoluyla dünyadaki Seyahat acenteleriyle paylaşıp güvenli sigortalı Doğu Karadeniz bölgesine yakışır Marka ürünler hazırlayıp online pazara açacağız. 

 

Eğitim Desteği vereceğiz;

Seyahat Acentesi kurmuş olup birçok konuda bilgi ihtiyacı olan Meslektaşlarımız veya Çalışanları için Eğitim birimi oluşturacağız. Bayilik alma, Bilet satış Eğitimi, Tur Programları hazırlama, maliyet hesaplama, Transfer, otel rezervasyon talebi, Yabancı Dil, Muhasebe gibi alt yapı parametre eğitimlerini verdireceğiz. Hiçbir Meslektaşımızın bilgi eksikliği olmayacak.

Sosyal Etkinlikler oluşturacağız;

Dünyanın birçok ülkesindeki Yetkililer ve Seyahat Acenteleriyle Bağlantılar kurup ülkelerin sosyal etkinliklerini inceleyerek Doğu Karadeniz Bölgemizde sosyal etkinlikler gibi ortak çalışmalarla Bölgemizi ön plana çıkartmak için alternatifler geliştireceğiz.

 

Turisti bu bölgeye çekmek için İyi bir istikrarla hep birlikte Dünyanın birçok ülkesindeki Seyahat acenteleriyle göz teması kurarak ürünlerimizi kendi vatandaşına satması için inandırıcı Global bir markayla hep birlikte potansiyel hacmi büyük pazarlar yakalayıp Bölgemiz için ciddi turizm getirisi sağlayacağız.

Allah’ın izniyle söylemlerle değil eylemlerle projelerimizi hayata geçireceğiz.

Güç birlikten doğar.

Siz değerli Seyahat Acentesi Meslektaşlarımın desteğini bekler saygılar sunarım.

Son Güncelleme: 23.03.2016 18:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com