10 Aralık 2012 Pazartesi 14:14
HARACUP Başladı

KAYMAKAM ALTUN BAŞLATTI

Yolüstü & Örnek Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği ve bu yıl 5.’si gerçekleştirilen HARACUP Futbol Turnuvası, Havaalanı Konaklar Mahallesi’nde bulunan Uzunlar Halı Saha’da start aldı. Başlama vuruşunu Arsin Kaymakam’ı Salih Altun ile birlikte Yolüstü Örnek Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bekir Şahin ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdi.

BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU

Kaymakam Salih Altun, futbolu çok seven bir bölge olduklarını ifade ederken, “Derneğin köy adına bu etkinliği yapması çok güzel. Umarız amacına ulaşır. Herkese başarılar dileriz” dedi. Altun ardından Dernek Başkanı Bekir Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet ederek bütün takımlara başarı dileklerinde bulundu.

ÖNEMLİ BİR ORGANİZASYON

Dernek Başkanı Bekir Şahin, köylülerin kaynaşması adına önemli bir organizasyon yaptıklarının altını çizerken, “katılımdan oldukça memnunuz. İnsanların yarışma ve birliktelik ruhunu geliştirmesi için düzenlediğimiz bu organizasyona katılan bütün köylülerimize teşekkür ederiz. İlk haftada heyecan çok yüksekti. Umarız böyle devam eder” dedi. Bu arada turnuvanın açılışına katılım oldukça fazlaydı.

TURNUVAYA 8 TAKIM KATILIYOR

2 Grup’ta toplam 8 takımın mücadele edeceği turnuvada ilk iki sırayı alan takımlar bir üst tura çıkacak. A Grubu’nu ilk sırada tamamlayan takım ile B Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan takım yarı finalin ilk ayağında karşı karşıya gelecek. Yarı finalin ikinci müsabakasında B Grubu’nun birincisi ile A Grubu’nun ikincisi karşı karşıya gelecek.

İLK HAFTA SONUÇLARI

Turnuvanın ilk haftasında şu sonuçlar alındı; Fırtına 87 - Bozkurtspor: 13-3, Harastar - Örnekspor: 3-8, Takaspor - Doğan Tesisat: 2- 8, Real Hara - Haraspor: 1-1. İkinci haftada ise şu müsabakalar oynanacak: Takaspor-Örnekspor, Real Hara-Fırtına 87, Bozkurtspor-Haraspor ve Harastar-Doğan Tesisat.

Son Güncelleme: 10.12.2012 14:33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com