26 Mayıs 2016 Perşembe 07:45
Hükümet Konağı Enkaza Dönüşüyor

Yerine yenisi yapılacak olan Of Hükümet Konağı’nın yıkımına başlandı. Of Kaymakamı Eren Arslan, hükümet konağındaki birimlerin yaklaşık bir aydır taşınma işlemlerini yürüttüğünü söyledi.

Birimlerin taşınma işlemlerini sorunsuz şekilde tamamladığını ifade eden Arslan, "Bir yandan taşınırken bir yandan da halkımıza hizmeti kesintisiz bir şekilde sürdürmeye özen gösterdik. Yeni hizmet noktalarımızda hizmet vermeye başladık. İnşallah binamız kısa sürede tamamlanarak, Of ve bölge halkımızın hizmetine sunulacak" dedi.

Kaymakam Arslan, eski binanın 1944 yılında hizmete açıldığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tarihi eski olmasına karşın tarihi bir özelliği bulunmuyordu. Of halkımızın, çalışanlarımızın bina ile ilgili anıları, yaşanmışlıkları olabilir ama hizmet noktasında yeterli değildi. Yeni binamız yöresel mimarisi ile teknik alt yapı ve donanımıyla halkımıza daha kaliteli ve daha rahat bir ortamda hizmet sunmamızı sağlayacak. İnşallah kazasız belasız bir şekilde kısa sürede yeni binamıza kavuşuruz."

Son Güncelleme: 26.05.2016 01:44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com