30 Ağustos 2016 Salı 11:56
Küçük Sanayi Sitesi’nde İncelemelerde Bulundular

Giresun Valisi Hasan Karahan ve Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi'nde altyapı ve yol incelemesi yaptı.

Yol ve altyapı incelemesi sonrası değerlendirmelerde bulunan Vali Karahan, "Giresun ekonomisinin iki ana lokomotifi sanayi bölgelerini bir birine bağlayan yolun yapımı ihtiyaçtı. Sorun giderildiği için mutluyuz, ilimiz sanayicisinin daha iyi ortamlarda çalışabilmesi adına elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise "Odamızın resmi sorumluluk sahasında olmamasına rağmen, Oda üyelerimizin de faaliyet gösterdiği bir alandaki sorunun giderilmesine öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz. Giresun Küçük Sanayi Sitesi olsun, Giresun Organize Sanayi Bölgesi olsun,bizim dönemimizde bir çok altyapı sorununu tamamlamıştır" diye konuştu.

Giresun Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Muammer Usta da "Yol sanayi esnafımız için bir çileye dönüşmüştü. Sorun sarmalında Giresun Valiliğimizin ve Özel idare ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'nın özel ilgisi ile çözülmüş olmasından son derece mutluyuz. Yol sorununun giderilmesinde emeği geçen herkese sanayi esnafı adına teşekkürü bir borç biliyorum" ifadelerini kullandı.

Yapılan inceleme ve değerlendirmenin ardından Vali Hasan Karahan, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu esnaf tarafından verilen kahvaltıya katıldı.

Küçük Sanayi Sitesi’nde İncelemelerde Bulundular

Son Güncelleme: 19.09.2016 10:45
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com