18 Ekim 2016 Salı 10:07
Mehmet Yiğit Alp:

Karadenizinsesi.com / Haber Servisi - Çekimleri Trabzon'un Demirkapı köyünde yapılan romantik komedi türündeki "Seni Seven Ölsün" adlı filmin galası Forum Trabzon Cinemaximum’da gerçekleştirildi. 
 

Gala öncesi karadenizinsesi.com mikrofonuna açıklamalarda bulunan film yapımcısı Mehmet Yiğit Alp,"Güzel bir Trabzon filmi. İnsanlar gelip Trabzon'un aslında nasıl gözüktüğünü, ne kadar güzel bir yer olduğunu görecekler. Bizim İstanbul galasında 1000-1200 kişi vardı. Çıkan herkes bu tatilde Trabzon planı yapalım diye çıktı. O yüzden aile ile birlikte seyredilebilecek gayet keyifli bir film. Herkesi bekliyoruz. Trabzon halkı bu tip filmlere sahip çıkmalı. İnsanların burada gelip film çekmesi, sinema yapması, dizi yapması Trabzon için çok önemli şeyler. Trabzon'un turizmine en çok katkı edecek şeyler. O yüzden Trabzon'un kendi filmlerine sahip çıkması gerekiyor. Bunu da gişede göstermesi lazım. Gelsin hepsi seyretsinler. Bence çok keyifli bir film oldu. Çoluklarıyla çocuklarıyla gayet rahat seyredilebilecekleri çok güzel bir film, yani İnsan kendi filmi için kötü diyemez. Gelsinler görsünler" dedi.

Filmde Trabzonspor’dan sahnelerinde olduğunu söyleyen Yiğit Alp, “Zaten her tarafında Trabzonspor var. Bizim olduğumuz bir yerde Trabzonspor'un olmama ihtimali var mı? O yüzden bu filmin 1.dakikasından 90.dakikasına kadar Trabzonspor var zaten" dedi. 

Trabzonspor Belgeseli Geliyor
Trabzonspor ile alakalı bir belgesel planlarının olduğunu söyleyen film yapımcısı Mehmet Yiğit Alp, "Trabzonspor belgeseli planlarımız arasında var. Onu da hayata geçireceğiz inşallah. Onun için biraz daha vaktimiz var. İlk önce Akyazı ile ilgili yaptığımız çalışmalar var. Burada başka dizi ve film çekmek için de çalışmalarımız var. Bunlar bizim Trabzon sevdasıyla yaptığımız işler ama bir yandan da ticari işler. O yüzden bizimde motive olmamız lazım" şeklinde konuştu.

Avni Aker'den Akyazı'ya
Akyazı bile ilgili belgesel çalışmalarından bahseden Yiğit Alp, "Avni Aker'den çıkıp Akyazı'ya geçişle ilgili çok güzel bir kısa belgesel hazırlığımız var. O da yakında hayata geçer.Zaten arkadaşlar çalışıyor. Ondan sonra genel olarak bir Trabzonspor düşüncemiz var. Bunlar tek tek yapılacak şeyler değil. 360 derece pazarlama stratejisi içinde yaptığımız şeyler. Trabzonspor'un çok iyi bir belgeseli olmalı. Trabzonspor'un çok iyi bir müzesi olmalı. Hepsinin bir anda hayata geçmesi lazım. Bunlar içinde çalışıyoruz onu merak etmesinler" şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 18.10.2016 12:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com