28 Ağustos 2016 Pazar 14:30
Partaş Beton Rusya'ya Açılıyor!

Trabzon’un Ortahisar İlçesi Deliklitaş Mevkiinde faaliyet gösteren Partaş Beton San.Tic. Ltd.Şti.yurt dışına yapmış olduğu ülke seferlerine bir yenisini ekliyor. Ağustos ayı içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya’yı ziyareti ile gelişen ilişkiler neticesinde Rusya’daki firmalar ile işbirliği yapma kararı aldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Adem Keleş yapılan iştişareler sonuncunda ve Cumhurbaşkanımızın teşvikleri ile Azerbeycan ve Gürcistan’dan sonra Rusya’yada nakliye hizmeti yapmaya başlayacaklarını söyledi.Rusya’ya türk şirketleri açıldığı vakit,şehrimize nakit girdisi sağlanacak ve esnaf rahat nefes alacaktir.dedi.Ürettiğimiz taşlar çok çok kaliteli…her taraftan sipariş geliyor..yetiştiremiyoruz…

BİR VE BERABER OLMALIYIZ….
Keleş;Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini bunun ancak birlik beraberlik şuuruyla aşılacağını söyledi...Benim vergimle,benim paramla türk vatandaşlarına mermi sıkan kalleşlere fırsat verilmeyeceğini,Cumhurbaşkanımızın dirayeti ve Türk Ordusu sayesinde önleri kesildi.dedi.Halen daha ülkenin belirli bölgelerinde bombalar patlıyor.Hergün şehit veriyoruz.Yüce rabbim bize yardımını esirgemeyecektir.dedi.Daha sonra türk adaleti gereken cezaları verecektir.dedi…

YENİ DÖNEMDE YENİDEN BENDE VARIM…
2 dönem milletvekilliği aday aday olduğunu söyleyen Keleş;benim gibi nice vatan evlatları kasıtlı olarak engellendi.dedi.Yaptığı açıklamada önümü kesenlerin bugün ülkemizde darbe yapmaya kalkanların taa kendisidir.dedi.. Keleş;yeni dönemde Ak parti’de benimki üretken insanların olması gerektiğini söyleyerek görev beklediğini söyledi.Her türlü hizmete ve göreve açık olduğunu söyledi.

ÜLKEMİZ YENİDEN DİZAN EDİLMELİ….
Yapılan darbe girişiminin ardından her taraf hain doldu.bunların temizlenip kadroların yeniden dizayn edilmesi gerekir dedi.Hükümetimiz gerekli düzenlemeleri yapmaya başladı.Bazı şeylerin değimesi gerekiyor.

Son Güncelleme: 28.08.2016 14:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com