19 Eylül 2012 Çarşamba 15:11
RİSİAD'dan Akılcık Çözüm

Rize Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (RİSİAD), kalifiye eleman ihtiyacı karşılamak ve vasıflı elemanların istihdam problemini çözmek için internet sitesi kurduğu bildirildi.

RİSİAD Başkanı Mustafa Külünkoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, iş ilanlarını internet sitesine başta üyeler olmak üzere eleman ihtiyacı olan her firmanın ücretsiz ilan verebileceğini belirtti.

Külünkoğlu, kurulan 'RİSİAD İK Rize İş İlanları Portalı' internet sitesinin tüm bireysel ve kurumsal üyelerin bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

''RİSİAD İK-İnsan Kaynakları hizmeti, RİSİAD tarafından sağlanan iş ve işçi bulmaya yönelik internet portalı üzerinden (www.risiad.org/ik) gerçekleştirilen ücretsiz hizmettir. RİSİAD, Rize'deki KOBİ'lerin potansiyellerini geliştirmelerine ve rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olacak profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmetlerini sunarak, bölgenin ekonomik kalkınmasına destek olmayı amaçlamaktadır.''

Son Güncelleme: 25.09.2012 15:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com