26 Temmuz 2016 Salı 17:08
Samsun'da Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor

Kaymakam Şekerci, yaptığı açıklamada, 15 Temmuz akşamı başlayan darbe girişiminden sonra her geceyi dışarıda geçiren Kavaklılar'a teşekkür etti.

Kendisinin de Otogar Meydanı'nda vatandaşlarla bir araya gelerek gecenin ilerleyen saatlerine kadar onlarla sohbet ettiğini bildiren Şekerci, köy iken mahalle statüsüne dönüşen yerleşim birimlerindeki vatandaşların da demokrasi nöbetine katılması çağrısında bulundu. 

Demokrasi nöbeti tutmaya devam edeceklerini vurgulayan Şekerci, şunları kaydetti:

"Vatanımızdaki huzur, istikrar ve ve güven ortamını bozmak isteyenlere en büyük cevabı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine meydanlara inen yüce milletimiz birlik ve beraberliğiyle tek yürek olarak vermiştir. Bizler de Kavaklılar olarak çağrıya uyduk. 11 gecedir meydanlardayız. Demokrasi nöbeti tutuyoruz. Katılım yüksek. Köy iken mahalle statüsüne dönüşen yerleşim birimlerinde yaşayan vatandaşlarımızı da demokrasi nöbetine davet ettik. Kendilerine ve tüm Kavaklı vatandaşlarımıza demokrasiye, memleketimize sahip çıktıkları için gün ağarıncaya kadar nöbet tuttukları için teşekkür ederim."

Kaymakam Şekerci, gelecek ikinci emre kadar kendisi de dahil olmak üzere demokrasi nöbeti tutmaya devam edeceklerini ifade etti.

Son Güncelleme: 26.07.2016 17:09
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com