02 Nisan 2016 Cumartesi 18:34
TKB Üyeleri Golf Sahasını Gezdi

Tarihi Kentler Birliği semineri için Samsun'da bulunan 200 büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından Karadeniz Bölgesi'nin tek golf sahası gezdirildi. Golf arabaları ile sahayı gezen belediye başkanları, dünyadaki tek deniz kıyısında bulunan golf sahasını çok beğendi.

Misafirlerine tesis hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, golf sahasını rekor denecek bir zamanda tamamladıklarını belirterek, "9 delikli olarak planladığımız Karadeniz'in ilk golf sahasını daha sonra büyütme kararı aldık. Bir 9 delik daha ekleyerek 18 delikli bir golf sahası haline getireceğiz. İleride birçok prestijli turnuvayı bu güzel alanda hayata geçirmeyi ve Samsun'u golf turizmi ile de anılan bir şehir haline getirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Golf sahasına gezenler arasında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da yer aldı.

TKB Üyeleri Golf Sahasını Gezdi

Son Güncelleme: 02.04.2016 18:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com