09 Temmuz 2015 Perşembe 14:00
Trabzon Belediyesi Uyuma!!

Trabzon Büyükşehir belediyesi tarafından döşenen görme engelli yolları görenleri hayrete düşürürken görme engellileri mağdur edecek nitelikte. Trabzon’da ki kaldırım taşlarına görme engellilerin sosyal hayatlarını kolaylaştırmak için engelli yolu yaptılar ancak gelin görün ki yapılan ve yapıldıktan sonra kontrol edilmeyen yollar hastanelik edecek cinsten.  

Üstelik sadece görme engelliler için yapılan yolların değil, sahil ile vatandaşı buluşturacağız vaadi vererek yapılan yürüyüş yollarının da durumu içler acısı. Görenlerin ve görme engellilerin ihmal edildiği bu güzargahta olası bir olaya karşı vatandaşlar  Trabzon Büyükşehir Belediyes'ni ve   Ortahisar Belediyesi'ni göreve çağırdılar. 

img_1093.jpg

Karadenizinsesi haber servisinin bizzat yerinde inceleyip gördüğü Devlet Sahil Yolunda ki yürüyüş yolları kaybolmaya yüz tuttu. Uzun süredir bakımının ihmal edildiği fotoğraflarda açıkça belli oluyor. Üstelik yürüyüş yolu olarak yapılan kaldırımların temizlenmemesinin yanı sıra aydınlatsın diye yapılan elektrik direklerinin lambasının olmamasıda şaşırtıcı.

img_1088-001.jpg

 

Son Güncelleme: 09.07.2015 15:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com