10 Ocak 2013 Perşembe 12:57
Trabzon Devlet Tiyatrosu Tam Gaz

     Hayriye Ersöz'ün yazdığı, Yunus Emre Bozdoğan'ın yönettiği ''Şekil Bozukluğu'' adlı oyunda Uğur Keleş, Emre Ön, Necdet Mert Hürol, Fitnat Didem Özkavukçu ve Sinem Bilgin rol alıyor. 

     Dekoru Aytuğ Dereli, kostümleri Töre Özsel, ışık tasarımı Yüksel Aymaz'a ait oyunda, bekar bir kadının yalnızlığı ile hesaplaşması konu ediliyor. 

     Oyun, bugün ve yarın saat 20.00'de, 12 Ocak Cumartesi saat 15.00 ve 20.00'de Atapark Haluk Ongan Sahnesi'nde tiyatroseverlerle buluşacak. 

     TDT ayrıca, ''Islık Sever Max'' adlı çocuk oyununu da sahnelemeyi sürüdürüyor. 
     Carsten Krüger ve Volker Ludwig'in yazdığı, Meriç Gök'ün Türkçeye çevirdiği ve Birkan Görgün'ün yönettiği ''Islık Sever Max'' adlı oyunda Emre Ön, Sinem Bilgin, Yavuz Topçuoğlu, Nihat Bıyık ve Mehmet Fukul rol alıyor. 

     Dekor ve kostümleri Aytuğ Dereli, ışık tasarımı Muharrem Boran, müzikleri Emin Serdar Kurutçu'ya ait oyun, 13 Ocak Pazar ve 16 Ocak Çarşamba saat 13.00'de Atapark Haluk Ongan Sahnesi'nde tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak. 

     Oyunda, her gün aynı işleri büyük bir can sıkıntısıyla yapan beş arkadaşın her zamanki gibi aynı yerde, aynı bankta oturmaları ve o sırada oradan geçmekte olan bir oyuncunun kendilerine bir teklif sunmasıyla gelişen olaylar konu ediliyor. 

Son Güncelleme: 10.01.2013 13:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com