14 Kasım 2012 Çarşamba 16:01
Trabzon ve Rize'de 150 Gence İş İmkanı

“Türkiye Girişimcilerini Yetiştiriyor” sloganı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, İpekyolu Eğitim Bilim Kültür ve Sanat Derneği tarafından organize edilen “Bölgesel farklılıkların ortandan kaldırılması ve Girişimcilik Kültürünün Gençler Arasında Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında Rize ve Trabzon’da 150 genç iş sahibi oluyor.

Proje kapsamında İngilizce, Girişimcilik, Kriz Yönetimi, E-Ticaret, Finansal Yönetim, Pazarlama, Sivil Toplum ve Proje Eğitimleri ücretsiz olarak verilecek. Proje konusunda bilgi veren proje koordinatörü Hakan Savaş, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından büyük önem atfedilen projemiz kapsamında Trabzon ve Rize’de 18-35 yaş arası 150 gencimizi iş sahibi yapacağız. Bu kapsamda vereceğimiz İngilizce, Girişimcilik, Kriz Yönetimi, E-Ticaret, Finansal Yönetim, Pazarlama gibi çok yönlü eğitimlerle gençlerimizin mesleki bilgi ve becerilerinin arttırarak bölgesel farklılıkların ortadan kaldırılmasına ve bölgemizde İstihdama katkı sağlayacağız” açıklamalarında bulundu.

Proje koordinatörü Hakan Savaş açıklamasında, “Ücretsiz verilecek olan sertifikalı eğitimlerimize katılmak isteyen gençlerin ‘www.trggy.com’ adresinden 10 Aralık 2012 tarihine kadar online olarak kayıt yaptırmaları gerekiyor” dedi.

Son Güncelleme: 14.11.2012 16:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com