22 Ekim 2015 Perşembe 09:11
Trabzon Yerel Gazeteleri 22.10.2015

Trabzon'dan Karadeniz Bölgesine yayın yapan Trabzon Gazetelerinin 1. sayfalarını sizler için derledik. Karadenizden İlkhaber Gazetesi, Karadeniz Gazetesi, Karadeniz’den Son Nokta Gazetesi, Karadeniz’den Günebakış Gazetesi, Taka Gazetesi, Kuzey Ekspres Gazetesi gazetelerinin ilk sayfa manşetlerini haberimizde bulabilirsiniz.

İlkhaber Gazetesi ; Süleyman Soylu’ya yer verdiği ilk sayfa manşetinde “Millet istikrarı tercih edecektir” başlığını atarken Süleyman Soylu’nun “İnanıyorum ki millet yine demokrasinin, ilerlemenin, özgürlüğün, istikrarın ve güvenin yanında olacaktır” sözlerine yer verdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylunun, “Seçimlerde milletimiz hem ilerlemenin, hem özgürlüğün, hem istikrarın, hem de güvenin yanında olacaktır. Biz 2002 ile 2015 arasında, şu son 4 aydaki fotoğrafta gördük ki, Türkiye’nin bütün dünyada görece üstünlüğü tek başına iktidar ve siyasal istikrardır” ifadelerine yer verildi.

Karadeniz’de Son Nokta Gazetesi; “Yer verin 5 Bin Kişiye iş verelim” manşeti ile çıkarken, MOBİSİT başkanı Seymen’in “Kayseri yaptı biz de yaparız, paramız var, yeri verin yapalım, Mobilya kenti olalım sözlerini 1. Sayfasına taşıdı.

Karadeniz’den Günebakış Gazetesi ; Reklam ve Propaganda Krizine seçim kurulu Noktayı Koydu Krizi Hukuk Bitirdi manşeti ile çıkarak, Yüksek Seçim Kurulu’nun Trabzon’da izinsiz asılan parti bayraklarını ve flamalarını toplatmasın ı manşetine taşıdı.

Kuzey Ekspres Gazetesi ;  Gümüşhaneli Semih’in Almaya’da öldürülmesini manşete çeken Kuzey Ekspres Gazetesi, “Almanya’dan Gümüşhane’ye Acı Haber – Nehir Kenarında Ölü Bulundu” Manşeti ile çıktı. Ayrıca haberde 4 gündür kayıp olan Bal ailesinden Semih’in Ren Nehri kenarında bulunduğu da belirtildi.

Taka Gazetesi ;  “Şehit Çocuğuyum Diyerek  dolandırdı – Bu Toplum çok kirlendi “ manşeti ile çıkarken, Rize’de kendini Şehit çocuğu olarak tanıtan N.K’nın dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunduğunu ve N.K’nın aynı zamanada Rize Üniversitesi’nde okuduğu belirtildi.

Karadeniz Gazetesi ; “Gümüşhaneli Semih Cinayet Kurbanı mı?” manşeti ile çıkarken 17 yaşındaki Semih’in Ren Nehri kenarında ölü bulunduğunu ve olay ile ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti.  Ayrıca Karadeniz Gazetesi “3 ilimizden Kahreden Haber” başlığı ile Hakkaride 3 Asker ve 2 Polisin Şehit olmasını da 1. Manşetinden duyurdu.

Karadeniz’de yayın yapan Trabzon Gazetelerinin 1. Sayfalarında ki haberlerin özetleri bu şekilde. Haberimizinb devamında Trabzon Yerel Gazetelerinin 1. Sayfalarının resimlerini bulabilirsiniz.

yyn-000450.jpgyyn-000452.jpgyyn-000499.jpgyyn-000706.jpg

yyn-000706-001.jpgyyn-000390.jpg128711zpovziymr.jpg

 

 

Son Güncelleme: 22.10.2015 09:47
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com