18 Nisan 2016 Pazartesi 09:35
Trabzon’a Yeni Güzellik Merkezi

Trabzon’da hizmete giren DıamondBeautyStudıo, ilklere imza atıyor. Türkiye’nin en iyi güzellik uzmanlarından Gülşen Bayrak’ı kadrosuna katan işletme, Trabzonlulara şehir dışına çıkmadan güzelleşme fırsatı sunuyor. Sundukları hizmet hakkında bilgi veren Bayrak, “Bizim burada önceliğimiz hijyen. Müşterilerimize işlem öncesi yapmaları gerekenleri söylüyoruz alkol, sigara ya da kafein içerikli gıdaları bir hafta öncesinden bırakmalarını istiyoruz. Biz ne kadar başarılı ya da iyi olursak olalım müşterinin de riayet etmesi gerekenler var. Kalıcı makyaj, kıl tekniği ile doğal kaş, eyeliner, deepliner, dudak kontör, protez tırnak ve 3 boyutlu kirpik hizmeti veriyoruz” dedi.

STERİL ORTAMDA DOĞRU UYGULAMA TEKNİKLERİ
Bayrak, önceliklerinin steril bir ortamda hizmet vermek olduğunu ifade ederek, “Milli Eğitim Bakanlığı’nın açmış olduğu bir okuldan sertifikam var. Doğru uygulama teknikleri ile çalışıyoruz. Ürünlerimiz de sertifikalı ürünler. Özellikle dövme silme konusunda iddialıyız çünkü leke kalmıyor. Ayrıca kıl tekniği Trabzon’da yapılan fakat sonucu başarısız olan bir teknik. Biz kaşa uyguladığımız kıl tekniği ile tozlama yapıyoruz. Çok doğal duruyor. Bütün bu teknikleri uygulamak için sertifikalarımız da mevcut” diye konuştu.

345.jpg

SARI KALEM CİHAZI İLE KILDA DOĞAL GÖRÜNÜM
Güzellik uzmanı Bayrak, Türkiye’de çok az kişinin kullanabildiği sarı kalem cihazını kullandığını belirterek, “Bu işletmede 4 kişi çalışıyoruz ve hepsi alanında eğitim almış kişiler. İnsanlar bizi doğru uygulama için tercih etmeliler. Trabzon’da kıl tekniğini doğru uygulayan kimse yok. Kılın yatış yönünü dahi yanlış uyguluyorlar. Daha da kötüsü kaşı yararak uygulanan bir yöntem var ve bu çok sağlıksız. Kaşa küçük aparatlarla küçük kesikler atılıyor ve kaş dolgunlaştırılmaya çalışılıyor. Bu kalıcı hasara yol açan bir yöntem. Bizim uyguladığımız yöntemde ise cihaz farkını yaşıyoruz. Nano iğneler kullanıyoruz. Cihazımız sarı kalem ve bunu Türkiye’de çok az insan kullanabiliyor. Bu anlamda Trabzon’da bir ilk söz konusu ve hizmetimize güveniyoruz. Bizi tercih ettikleri için pişman olmayacaklar” diye konuştu.

İLKHABER/MERYEM AKGÜN

Son Güncelleme: 18.04.2016 09:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com