16 Temmuz 2016 Cumartesi 01:11
Trabzon'dan Seslendiler!

Karadenizinsesi.com / Haber Servisi -  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç, Trabzon AK Parti İl Başkanlığına bağlaranarak konuşma yaptı. Malkoç yaptığı konuşmada; "Bu ülkeyi eski karanlık günlerine geri çeviremeyecekler. Bu ülkenin bir lideri var o da Recep Tayyip Erdoğan. Tek bayrak, tek millet, tek vatan Recep Tayyip Erdoğan. Türkiye'de demokrasiye sahip çıkacağız. Ülkeyi sahipsiz bırakmayacağız. Emniyet teşkilatımız genelkurmayı kuşatmıştır. Darbe girişimi son bulacaktır. Trabzon Türkiye'ye örnek olsun milleti alanlara çağıralım" ifadelerine yer verdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar yaptığı açıklamada "Aziz kahramanlar hepinizi selamlıyorum. Cumhurbaşkanımızın hepinize selamı var. Bunları yapanlar bedelini ödeyecekler. Sabaha kadar nöbetteyiz" dedi.

 

Trabzon AK Parti İl Başkanı Haydar Revi yaptığı açıklama ile halka seslendi. Revi açıklamalarında; "Hepiniz hoşgeldiniz. Millete rağmen bir şey olmaz. Onun için gereğini yaptınız buraya geldiniz. Hepinizden Allah razı olsun. Trabzon milli iradeye sahip çıkıyor. Bütün hemşehrilerimizle milli iradeye sahip çıkıyoruz. Sonuna kadar da sahip çıkmaya devam edeceğiz. Milletimizin birliğiyle beraberliğiyle hep beraber sabaha kadar buradayız. Milli iradeye sahip çıkacağız. Trabzon demokrasinin ve milli iradenin son kalesidir. Devleti bölmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Sonuna kadar milli iradeye sahip çıkalım. Hiçbir hemşehrimiz alandan ayrılmasın. Bu bir beka, bir vatan, bir bayrak meselesidir." dedi.

Eski bakan Faruk Nafız Özak'da yaptığı açıklamada; "Değerli hemşehrilerim Allah sizden razı olsun. Sizlerin sayesinde demokrasi var oldu ve var olacak. Değerli kardeşlerim Demokrat Parti'nin başındaki Adnan Menderes belediye balkonundan yeter söz milletin deyince al aşağı etitler. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Türkiye, Afrika ülkesi değildir.Sizleri adam yerine koymayanlara gerekn dersi vereceğiz. Yarınlar bugünden çok daha iyi oalcak. Evelallah Türkiye bugünden daha iyi olacak. MHP Genel Başkanı miili iradeye sahip çıktı. Demokrasiyi yaşatacak nesiller billeriz. Sabah güneşi açana kadar çok güzel haberler gelecek" dedi.

Son Güncelleme: 16.07.2016 02:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com