16 Eylül 2016 Cuma 10:47
Turan Altuntaş:

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda her yıl geleneksek olarak düzenlenen bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş ve Genel Sekreter Ömer Hakan Usta'nın yanı sıra çok sayıda durak başkanı ve şoför esnafı katıldı.

Programda konuşan Başkan Altuntaş, “Trabzon’daki şoför esnafı olarak, bu bayramda da bir arada, beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir ve beraber hareket edersek daha güçlü olacağız, bunun bilincindeyiz. Bizim bu bütünlüğünü bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz” dedi.

Şoför esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ve vatandaşlar tarafından kendilerine iletilen her sorunun takipçisi olduklarının altını çizen Altuntaş, “Vatandaşlarımız emin olmalıdır ki, şehir içi ulaşımında yaşanan her sorunun yakından takipçisi oluyoruz ve çözüm konusunda ne gerekiyorsa yapıyoruz. Şoförler odası olarak amacımız, kaliteli ve şehre yakışır bir hizmet sağlamaktır. Şoför esnafı arkadaşlarımız da bu konuda hassas şekilde görevlerini yapmaktadırlar” ifadelerini kullandı.

(İlkhaber - Meryem Akgün)

Son Güncelleme: 16.09.2016 10:50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com