05 Kasım 2012 Pazartesi 06:24
Yalıncak’ta Neler Oluyor

 

Yalıncak’ta tek kişi olduğu tahmin edilen hırsız, son 1 ayda 50 ev, 7 işyeri ve camiyi soydu. Yapılan tüm çalışmalara rağmen bırakın yakalanmayı, hırsızın kimliği bile tespit edilemezken vatandaşlar gece sırayla nöbet tutmaya başladı. Jandarma beldede üst kurmuş durumda. 

JANDARMA AYRILMIYOR

Trabzon’un Yalıncak beldesinde büyük bir hırsızlık olayı yaşanıyor. Beldede son 1 yıldır artan hırsızlık olayları son 1 ayda tavan yaptı. Son 1 ay içinde beldedeki 50 ev, 7 işyeri ve cami soyuldu, 2 özel araç çalındı. Yalıncak sakinleri geceleri sırayla nöbet tutmaya başladı. Jandarma üs kurduğu beldede sürekli olarak kimlik kontrolü yapıyor. 

BAŞKAN KELEŞ İSYANDA

Yapılan tüm çalışmalar rağmen kimliği bile tespit edilemeyen hırsız, son olarak soyduğu Vatan Market’in güvenlik kameralarına kar maskeli olarak takıldı. Yalıncak Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Suçüstü yakalanmadığı takdirde, yakalansa bile yasalara 1 gün sonra serbest kalacak. Bu alın teri hırsızı elini kolunu sallaya sallaya gezecek” dedi.  

 Yalıncaklıların en büyük sıkıntısı artık birbirlerinden şüphelenilir hale gelmiş olmaları.

toplu.jpg

 Oğlunun evinden tereyağı çalınan Keleş, “Silahla hırsızı bekliyorum” diyor.

keles.20121105062746.jpg

 Aylardır kimliği dahi tespit edilemeyen hırsız en son soyduğu marketin güvenlik kameralarına kar maskeli olarak yakalandı. 

maske.jpg

 

Özel Haber; Tolga KARAKURUM & Furkan YİĞİT

 

Son Güncelleme: 06.11.2012 14:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com