22 Mart 2016 Salı 10:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28. Bölüm Fragmanı - Şok Bölüm!

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranlarının büyük ilgisine mazhar olan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 22 Mart Salı akşamı saat 20:00'da Atv'de.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölüm
Ünal Kaplan için hazırlanan tuzakla iki masa arasındaki savaş fiilen başlar. Artık ilk amaç hayatta kalmaktır. Devlete göre Çakırbeyli'nin Viktor'la uzlaşması şarttır. Hızır uzlaşma yanlısı olmaz çünkü henüz başına geleceklerden haberdar değildir. Masada kalanlar, masadan ayrılan Viktor'un yanı sıra Bülent kod adlı kişinin de tehdidi altındadır. Bu kod adını kullanan Mahmut, Nurten yoluyla bir kez daha Hızır'ın mahremine sızmayı başarır. Meryem'le boşanma arifesindeyken Nazlı'yla da arası açılan Hızır yalnız hayatıyla başa çıkmaya çalışır. Meryem her ne kadar çok sevse de geri adım atmayarak ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterir. Nazlı bekar bir anne olarak hayatına devam etmek için çabalar fakat önüne çıkan engellerle savaşması kolay olmayacaktır…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölüm İzle

Dizinin Genel Hikayesi..
Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Bunu kimse konuşmaz, dillendirmez ama işlediği cürümlerin kefareti olarak hayırsever bir insana dönüşür… 

Hepsinin güdüsünde zenginden alıp fakire vermek vardır… Güç odaklarına karşı güçsüzleri korumak misyonlarıdır. Ta ki öfkelerine yenik düşene kadar… Öfke geldiğinde göz kararır, akıl gider, denge kaybolur. Güçlü ile güçsüz ayrımı yapılmaz.

Yapımcı:Raci Şaşmaz Senaryo:Raci Şaşmaz,Bahadır Özdener , Cüneyt Aysan

Oyuncular: Oktay Kaynarca. Kenan Çoban. Deniz Çakır. Müjde Uzman, Ozan Akbaba, Yüksel Arıcı,Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer

Yönetmen:Onur Tan

Karakterler: 
Oktay Kaynarca - Hızır Çakırbeyli : Hızır Çakırbeyli, namuslu bir iş adamıdır. Meryem ile evlidir ve bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Aynı zamanda Nazlı ile aralarında ilişki vardır. Silah kaçakçılığı yapan bir mafya masasına katılır ve o masada bir devlet görevlisi olan istihbarat ajanını öldürmesini söylerler. Hızır Çakırbeyli'de bu cinayeti işlemez ve Ünal başta olmak üzere bir çok masa üyesi tarafından hapse attırılmıştır. Ve hapisten çıkıp onlardan intikam almaya çalışır.

Deniz Çakır  - Meryem Çakırbeyli : Hızır Çakırbeyli'nin eşi ve 2 çocuğunun annesidir. Ailesinin ve kendisinin hiçbir şekilde küçük düşürülmesine izin vermez. Bu sebeple Nazlı'nın Hızır'dan hamile olduğunu öğrenince bebeğin dünyaya gelip itibarlarının sarsılmaması için hareket eder. Korkusuz ve kararlı bir kadındır. Kendisine yapılan kötülükleri hiçbir zaman unutmaz.

Müjde Uzman - Nazlı : Hızır Çakırbeyli'nin birlikte olduğu kadındır. Hızır'a sırılsıklam aşıktır. Ondan hamile olmasına rağmen Meryem Çakırbeyli çocuğun doğmasını istemediğinden Nazlı'ya birçok engel çıkarır. Ailede Hatice ile iyi anlaşır.

Ozan Akbaba - İlyas Çakırbeyli : Hızır Çakırbeyli'nin kardeşidir. Abisi gibi silah kullanma konusunda beceriklidir. Bu sebeple masada abisinin varisidir. Çok atak ve serttir, sinirlendiğinde gözü hiçbir şey görmez. Esra'yı sevmektedir. En büyük düşmanı Mahmut'tur.Yunus

Emre Yıldırımer - Alparslan Çakırbeyli : Hızır Çakırbeyli'nin abisinin oğludur. Kim olduğunu bilmeden Ünal'ın kızına aşık olmuştur. Ünal, kızıyla evlenmek isteyen Alparslan'ı amcasına karşı kullanmayı planlamaktadır. Hızır ise kendisine rahmetli abisinden kalan yeğenini karanlık işlere hiç bulaştırmak istememektedir.

Kenan Çoban - Fahri: Etrafındaki insanlar tarafından psikopat diye tarif edilen fakat yanında olan adamlara son derece sadık, kendi canını tehlikeye atabilecek kadar vefalı, bir o kadar da görev adamı. Bir süre hapiste yatmış iyi bir gözlemci. Bu gözlemleri sonucunda iyinin kötünün ayırdına varabilen, insanlara buna göre tavır takınan ve tavrını gizlemeyen, sözünü esirgemeyen biri. İleride Hızır Çakırbeyli'nin en önemli adamlarından biri olacaktır.

Yüksel Arıcı - Vehbi: Hızır Çakırbeyli'nin ekibindendir. Ekibin sözü dinlenen isimlerindendir. Sürekli başını belaya sokan İlyas'ı içine düştüğü girdaptan çoğu zaman Vehbi çıkarır.

Tarık Ünlüoğlu - Ünal: Mafya Babalarının babasıdır. Masanın başındaki isimdir. Dizinin en kötü karakteridir. Hızır Çakırbeyli'nin abisini öldürtmüş, ama bunu gizleyerek Hızır'ı yanına çekmiştir. Silah kaçakçılığı yaptığı için devletle ve özellikle istihbaratçı Nevzat'la arası iyi değildir. Nevzat'ı Hızır'a öldürtmek istemiş, Hızır'ın oynadığı oyundan habersiz olup onu bir şekilde içeri attırmıştır. Bir kızı vardır. En iyi adamı Özer'dir.

Emre Törün - Nevzat:  İstihbaratçıdır. Amacı Ünal'ın önderliğindeki masayı çökertmek ya da Ünal'ın yerine Hızır'ı oturtmaktır. Ünal kendisini yok etmeye çalışmış, başaramayınca Nevzat'ı öldürme görevini Hızır'a vermiştir. Hızır Nevzat'ı saklayarak zaman kazanmış fakat sonrasında Ünal'ın oyunuyla hapise atılmıştır. Nevzat Bey'in en büyük düşmanı Ünal'dır.

Savaş Özdemir - Tipi: Hızır Çakırbeyli'nin masadaki rakiplerindendir. Erzurum şivesiyle konuştuğundan konuşmalarında hep ''Dadaş'' sözü geçer. Kendinden başka hiç kimseye güvenmeyen sinsi bir karakterdir.

Galip Erdal - Ahmet: Hızır Çakırbeyli'nin masadaki dostlarındandır. Bahattin Doğan - Selim: Hızır'ın masada görünürde en yakın dostlarından birisidir. Ancak Ünal'ın oyununa gelip Hızır'a ihanet etmiştir. Varisi kardeşi Mahmut'tur.

Hakan Karahan - Özer: Ünal'ın sağ koludur. Masada Ünal'dan sonra en yetkili ikinci kişidir.

Sinan Demirer - Civciv: Hızır Çakırbeyli'nin güvendiği adamlarındandır.

Son Güncelleme: 22.10.2016 14:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com