22 Mart 2016 Salı 10:00
Evli ve Öfkeli 22. Bölüm Fragmanı - Evli ve Öfkeli 21. Bölüm İzle - İntikam!

Eklanların sevilen dizisi Evli ve Öfkeli'nin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli yeni bölüm detayları ve son gelişmeler...

 

Evli ve Öfkeli 22. Bölüm Fragmanı [IFrame]


EVLİ VE ÖFKELİ 22.BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Dilek, Seray, Esra ve Mine; Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar.

Evli Ve Öfkeli 21.Bölümde Neler Olacak?
Mine ve Seray Ahmet ile ilişkilerini gizlemeye çalışsa da Esra boş durmamıştır, kızların karşısına kanıtla çıkar. Bu durum Seray ve Mine'nin gerilmesine neden olur. Deniz'in tesadüfen Gül ile Ahmet'i görmesi, Esra'nın şüphelerinde haklı olduğunu gösterir. Esra ve Murat, Ahmet'in hak ettiği cezayı alabilmesi için harekete geçer. Dilek'in hayatı ise İbrahim'in mektubu üzerine alınması nedeniyle gittikçe karışır. İbrahim'in karısı Cavide'nin devreye girmesi olayları içinden çıkılmaz bir hale getirir. Murat'ın Didem ile ilişkisi ciddi bir yola girmek üzeredir ki Murat şok olacağı bir gerçek ile karşı karşıya kalır. Seray'ın herkesi bir araya toparlama planı Mine'ye gelen bomba gibi bir haber ile sonlanır.

Evli Ve Öfkeli 21.Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

Evli ve Öfkeli konusu ve oyuncuları
Dilek, Seray, Esra ve Mine... 
Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. 
Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! 
Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! 

İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı. 
 
Birce AKALAY: 1984 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 2014 yılında rol arkadaşı Sarp Leventoğlu ile evlenmiştir. 2004 yılı Türkiye Güzellik yarışması 3. sü olmuştur. Son olarak 2014 yılı yapımı Küçük Ağa dizisinde Sinem rolünde oynamıştır.
 
Sarp Akkaya: 1980 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu Evli ve Öfkeli dizisinde erkek başrol oynayacaktır. Son olarak Muhteşem Yüzyıl ve Racon dizilerinde rol almıştır.
 
Ebru Cündübeyoğlu: 1974 Almanya doğumlu olan güzel oyuncumuz 41 yaşındadır. İktisat mezunu olan deneyimli oyuncuyu Deli Yürek dizisinden izleyicilerimiz iyi tanır. Son olarak ise Kocan Kadar Konuş filminde rol almıştır
 
Ayça ERTURAN: 1983 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 32 yaşındadır.  Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler programı oyuncularındandır.  Ayça ERTURAN evli ve öfkeli dizisi oyuncu kadrosu
 
Yıldız Çağrı Atiksoy: 1986 izmir doğumludur. Yedi Güzel Adam ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizilerinde canlandırdığı Zehra ve Berrin rolleri ile tanınır
İlker Kızmaz: Benim Aım Gültepe dizisinde halil rolünde oynadıktan sonra Trt ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde de yer almıştır.
 
Gamze Topuz: Doktorlar dizisinden tanıdığımız daha sonra ise Aşk ve Ceza dizisi ile da karşımıza çıkan Gamze Topuz yeni projesinin ise Evli ve Öfkeli dizisi olduğunu açıkladı.
 
Kemal Pekser: Küçük Kadınlar dizisinde canlandırdığı rol ile hafızalarımıza kazınmıştır.
 
Elif Atakan: 1193 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 22 yaşındadır. Daha önce Suskunlar ve Her Sevda Bir Veda dizilerinde rol almıştır
 
Seray KAYA: 1991 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 24 yaşındadır. Son olarak Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterini canlandırmıştı.

Son Güncelleme: 22.10.2016 16:09
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com