16 Şubat 2016 Salı 15:10
Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı - 3. Bölüm İnci ve Engin Aşk'ı Mı? İzle

Yayın hayatına yeni başlamasına rağmen kısa zamanda çok sayıda izleyici kitlesine sahip olan Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölümü ile ekranlara geldi.

İnci'nin babası yıllar sonra karşısına çıkmasına rağmen durumlar biraz karışık olması nedeniyle durumu değerlendirmekte zorlanırken bu durumun yeni bölüme nasıl yansıyacağı merakla bekleniyor.

Başrollerinde Hande Ataizi,Yiğit Dikmen,Damla Colbay,Yusuf Akgün gibi isimlerin yer aldığı Hayat Mucizelere Gebe dizisi 2. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fatih Aksoy'un yapımcılığındaki Hayat Mucizelere Gebe'nin senaryosunu Meryem Gür yazarken yönetmenliğini ise Kerem Altuğ üstleniyor.
 

Hayat Mucizelere Gebe 4. Bölüm Fragmanı Yayında! İnci ve Serhat nişanlanıyor! 

4. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayın! [IFrame]

Hayat Mucizelere Gebe 3. Bölümünde Neler Oldu?
Cenk’in oteldeki şüpheli ölümünden sonra İnci, bebeği Didem ve Engin’e verme kararını bir kez daha sorgulayacaktır. İnci, Didem’in Serhat’la yaptığı işbirliğinden habersiz Didem’i araştırmaya başlar.

Bir yandan da artık rüyalarına bile girmeye başlayan Engin’den uzak durmaya çalışır. Ancak bu girişimleri başarısız olacak Engin’le iyice yakınlaşıp Serhat’la ciddi bir kavga edeceklerdir.

Süheyla ve Esma bu ayrılıktan rahatsız olurlar ve onları tekrar bir araya getirmek için kolları sıvarlar. Bu arada Süheyla’nın tüm uyarılarına rağmen Suat, İnci’nin çalıştığı otele yerleşir ve kızını yakından takip etmeye başlar.

İnci ve Engin yakınlaşmasından rahatsız olan Didem ise bir plan yapar ve İnci ve Serhat’a sürpriz bir gece hazırlar. Ancak gece hiç de planlanan şekilde sonlanmayacaktır…

3. Bölümü İzlemek İçin TıklayınHayat Mucizelere Gebe'nin 2. Bölümünde Neler Oldu?
Bebeğe kıyamayan İnci, Serhat’ın evlilik teklifiyle çok mutlu olur. Serhat bebeğin babasının Engin olduğunu tesadüfen öğrenince rahatsız olur ve İnci’nin işten ayrılmasını ister. İnci’nin asıl derdiyse bebekle ne yapacağıdır. Onu ailesine verip normal hayatına geri dönmeyi planlamaktadır; ancak, Esma bu fikre şiddetle karşı çıkar. İnci bebeğini verecektir vermesine ama Engin ve Didem’e dair hala birtakım şüpheleri vardır. Engin’in eski bir playboy olduğunu da öğrenince iyice telaşlanır. Çünkü o bebeğinin iyi bir aile ortamında büyümesini istemektedir. Diğer yandan Suat, İnci’nin özbeöz kızı olduğunu öğrenince onunla tanışmaya çalışır. Süheyla ise 23 yıldır sakladığı sırrın kızıyla arasını bozmasından korkmaktadır.

2. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın
 

Hikaye ve Künye
Tek arzusu öğretmenlik atamasını alıp mesleğe başlamak ve sevdiği adamla evlenmek olan İnci’nin hayatı tıbbi bir kazayla bir anda altüst olur. Rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. Esma hadiseyi mukadderat olarak görür ve bebeği aldırmasını asla istemez. Süheyla kızının başına gelenleri kaderin tuhaf bir tekerrürü olarak görür; çünkü o da genç yaşında kızına hamile kalmış, evlilik dışı hamileliğin tüm zorluklarını yaşamıştır. Bu yüzden ne olursa olsun kızının kararına saygı duyacaktır. 

Serhat ise yıkımların en büyüğünü yaşar, öpmeye kıyamadığı sevgilisinin başına gelene ilk anda inanamaz ve fakat onun için ne kadar zor olsa da İnci’yi asla yalnız bırakmaz. Ya kanser tedavisi görüp hayata yeniden tutunan Engin? Hiç tanımadığı bu genç kızla yollarını kesiştiren mucizevi tesadüfün hayatının en büyük aşkına dönüşeceğinden habersizdir. Çocukluğunu, genç kızlığını anneannesinin tembihlerine uyarak tek bir hata yapmadan geçirmiş olan İnci bu olayın artçı depremleriyle sarsılıp durur. Her şey birbirine karışmış gibidir. Aşk, annelik, vefa, sorumluluklar, gelecek... Kalbi bir yandan gerçek aşkla tanışıp küt küt atarken, öte yandan anneliğin sorumluluğunu şaşkınlıkla hissetmeye başlar. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

Dizinin Yapım ve Oyuncu Kadrosu 
Yapım                           : Medyapım  
Yapımcı                        : Fatih Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı       : Serpil Güler
Yönetmen                     : Kerem Altuğ
Senaryo                        : Meryem Gür
Görüntü Yönetmeni      : Barış ışık
Sanat Yönetmeni          : Melih Boragan
Oyuncular                     : Damla Colbay (İnci), Hande Ataizi (Süheyla), Yiğit Dikmen (Engin), Yusuf Akgün (Serhat), Erkan Sever (Suat), Burcu Binici (Didem), Demet İyigün (Gönül), Murat Kapu (Cenk), Hasan Şahin Türk (Orhan), Kartal Balaban (Levent), İlayda Fidanlık (Ebru) ve Işıl Yücesoy (Esma)

Son Güncelleme: 22.10.2016 16:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com