22 Mart 2016 Salı 10:00
Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı - Kara Sevda 22. Bölüm Full İzle

Hilal Saral'ın yönetmenliğini üstlendiği Kara Sevda her Çarşamba saat 20:00'da star TV'de! Heyecan dolu son bölümde sürpriz gelişmeler yaşandı. Merakla beklenen Kara Sevda dizisinin son bölüm ve detaylar haberimizde...

KARA SEVDA 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Abisinin katil olduğunu öğrenen Kemal, hayatındaki en önemli kararı verir. O andan itibaren Kemal’le ailesinin büyük imtihanı başlar. Kemal ve ailesi ayrı ayrı dürüstlük, vicdan ve adalet sınavı verir. Kemal’i bu süreçte en iyi anlayan kişiyse Nihan’dır. Kara sevdaları gibi, yaraları da birdir artık. Emir’in, Nihan’la Kemal’i birbirinden uzaklaştırmak için başlattığı kötülük, onların sonsuz aşkında bir gülücükle erir; yollarını birleştirir.

Emir Kozcuoğlu, Tarık’ın gözaltına alınmasıyla, Kemal’e karşı her fırsatta yeni bir cephe açmaya sürdürür. Kemal’i yaralamak için ailesini ona karşı kullanır. Ancak Emir, yaktığı ateşin Kemal’de yaratacağı dönüşümden habersizdir. Kemal, en büyük düşmanını kendi silahıyla yaralamaya karar verir. Artık çözülmesi gereken tek sır “o gece” değildir. Emir’in bilinmeyen geçmişi de vardır. 

Zeynep’in Ozan’la evliliğini kabul etmemeye kararlı olan Vildan, Zeynep’i hayatlarından çıkarmak için farklı bir yol dener. Vildan, Zeynep’in oğluyla evlenmesinin arkasındaki gerçek sebebe adım adım yaklaşır. Artık Zeynep için o villada her gün bıçak sırtında geçecektir.
Kemal, Emir’in hayatındaki en büyük sırrın peşine düştüğünde, yanında Nihan ve Zehir de olur. Kemallerin karşısına çıkan her iz, yeni ve daha büyük bir sırrın kapısını aralar. 

Emir Kemal’e diz çöktürdüğünü düşündüğü bir anda, Kemal’in yaratacağı deprem iki düşman arasındaki dengeleri baştan sona değiştirecektir.

22.Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

 

KARA SEVDA'NIN KONUSU
Dizide; Burak Özçivit ailesinin tüm umutlarını yüklediği maden mühendisliği öğrencisi olan Kemal'e, Neslihan Atagül ise neşeli, hayat dolu, imtiyazlar içinde büyüdüğü zengin ve pırıltılı hayata hep biraz mesafeli olan Nihan karakterine hayat verecek.
 
Karakterler 
Burak Özçivit Kemal Maden mühendisi
Neslihan Atagül Nihan
Zerrin Tekindor Leyla Kemal'in en yakın dostu
Melisa Aslı Pamuk
Orhan Güner Hüseyin Kemal'in babası
Zeyno Eracar Fehime Kemal'in annesi
Rüzgar Aksoy Tarik Kemal'in kardeşi
Hazal Filiz Küçükköse Zeynep Kemal'in kız kardeşi
Kürşat Alnıaçık Önder Nihan'ın babası
Neşe Baykent Vildan Nihan'ın annesi
Barış Alpaykut Ozan Nihan'ın kardeşi
Kaan Urgancıoğlu Emir Zengin çocuğu
Burak Sergen Emir'in babası

Son Güncelleme: 22.10.2016 16:01
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com