16 Şubat 2016 Salı 15:20
Kiralık Aşk Yeni Bölüm - Kiralık Aşk 33. Bölüm Fragmanı Çıktı

Kiralık Aşk 32. bölüm ile ekranlara geldi. Sevilen dizi Kiralık Aşk'ın son bölümünde neler oldu, yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar...

Kiralık Aşk 33.Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız...

 

32.BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kiralık Aşk'ın yeni Bölüm Fragmanında Defne bir anda Ömer'in odasına giriyor ve Ona hayran olduğunu söylüyor.  Bu itiraf Ömer'i hayli şaşırtıyor. Defne Daha sonra Ömer'in yanına yaklaşıyor ve Sana kimsenin söz söylemesine izin vermem çüksü sen mükemmelsin diyor. Daha sonra Defne Ömer'e bir not bırakıyor. Notta "benimle yaşa. Kalayım senle bir süre herkesin çenesi kapansın" yazıyor. Şaşkın olan Ömer bune şimdi diyor ve Defne gülüyor. Passionis'e geri dönen Ömer’i bekleyen önemli bir sürpriz var. Defne, acaba tüm gözler üzerine çevrilmişken, Ömer’i içinde bulunduğu durumdan kurtarmayı başarabilecek mi? Yasemin’in Passionis’le ilgili öğrenmek istediği önemli sır ne olabilir? Sinan ve Yasemin arasındaki aşk krizi, nasıl iş krizine dönüşecek?  Sude’nin Kiralık Aşk’la ilgili büyük planı ne? 

Kiralık Aşk 32.Bölümü İzlemek İçin Tıklayın!

 

31.BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kiralık Aşk 31. bölümde; Aşkta yeni dönem! Defne’nin Ömer’e, Ömer’inse bazı soruların cevabına ihtiyacı var. Ömer, saklanan büyük sırrın peşine düşüyor! Diğer yandan Neriman’ın oyunu sürdürdüğünü öğrenen Necmi, Sude’nin eline saatli bir bomba bırakıyor. Kiralık Aşk’ta sırrın kapışması başlıyor! İpler geriliyor. Sude büyük “Kiralık Aşk” oyununu bozacak mı? Ömer, sırra ulaşabilecek mi? Defne’nin imdadına kim yetişecek?

Kiralık Aşk 31.Bölümü İzlemek İçin Tıklayın!

 

Kiralık Aşk'ın Konusu
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir. Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer? Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Karakterler
Elçin Sangu - Defne Topal, Barış Arduç - Ömer İplikçi, Salih Bademci - Sinan Karakaya, Sinem Öztürk - Yasemin Kayalar, Nergis Kumbasar - Neriman İplikçi, Levent Ülgen - Necmi İplikçi, Ferdi Merter - Hulusi İplikçi, İsmail Karagöz - Şükrü, Hande Ağaoğlu - Mine, Hikmet Körmükçü - Türkan Topal, Melisa Giz Cengiz - Esra Topal, Kerem Fırtına - İsmail, Sanem Yeles - Nihan İyigünler, Onur Büyüktopçu - Koray Sargın, Osman Akça - Serdar Topal, Ender Sakallı - Vedat

Son Güncelleme: 22.10.2016 16:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com