18 Mart 2016 Cuma 00:02
Paramparça'da Cihan ve Harun Yumruk Yumruğa! 49. Bölüm Fragmanı

Paramparça’, 18 Ocak Pazartesi akşamı soluksuz izlenecek 49. bölümüyle, saat 20.00’de Star’da.


Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın 49. Bölümünde Gülseren ve Cihan bir araya gelerek düğünlerini planlıyor.

Paramparça'nın 49.Bölümünde Neler Olacak?
Harun’u yalıda görünce beyninden vurulmuşa dönen Cihan sinirlerine hakim olamaz. Cihan ve Harun’un acımasızca dövüşmesi Dilara’nın kendinden geçerek bayılmasına neden olur. Yalıya doktor çağrılır ancak Dilara’nın tek derdi, hamile olduğunu, başında iyileşmesini bekleyen Ozan’dan gizleyebilmektir.   

49.Bölüm Fragmanı

Dilara ile Harun arasındaki ilişkiyi öğrenen Rahmi Bey soluğu Harun’un yanında alır. Ölmekle öldürmek arasında gidip gelen Rahmi Bey, Harun’un “Cihan’a ne kadar düşmansam Dilara’ya da o kadar aşığım” itirafıyla sarsılır.  Öte yandan geleceğini yeni baştan planlayan Gülseren tesadüf eseri Çiğdem Hanım ile Harun arasındaki ilişkiye şahit olur ve Cihan’a her şeyi anlatır. Gülseren ve Cihan bir an evvel evlenmekten başka seçeneklerinin olmadığını anlamıştır… 


KÜNYE
Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay Civan Canova, Tolga Tekin, Cemal Hünal, Nursel Köse, Güneş Emir, Alina Boz, Leyla Tanlar ve Burak Tozkoparan 

Dizinin Genel konusu
Paramparça bir aşk
Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız…
Büyük, paramparça bir aşk hikayesi…
 
Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün…
İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi...
Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar… 
 
Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur. Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

Son Güncelleme: 17.03.2016 23:51
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com