23 Ocak 2017 Pazartesi 10:33
Duyduk Duymadık Demeyin - 23.01.2017

ARAKLI NEFES ALACAK
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, kaymakamlık ve adliye binalarını yıkarak ilçeye muhteşem bir meydan kazandıracak. Çebi, “Şehirlere, insanların toplanabileceği ve dolaşabileceği meydanlar yapmalıyız. Yeni bir proje hazırladık. Kaymakamlık ve adliye binasının bulunduğu alana şehir meydanı, park ve bahçe yapacağız. Satın aldığımız Fiskobirlik binasının yerine de kaymakamlık ve adliye ve belediye binalarını inşa edeceğiz. İlçemiz nefes alacak, yepyeni bir görünüme kavuşacak” dedi.

ÖZTÜRK’TEN NAZLIAKA’YA TEPKİ
AK Parti Ortahisar Belediye Meclisi Üyesi Hatice Öztürk, “TBMM’de kadın milletvekillerinin saç saça baş başa kavga etmesine bir kadın olarak son derece üzüldüm. Daha önce yaşanmış mıdır bilmiyorum ancak çok nahoş bir olaydır, yanlıştır. Bana göre Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, kendisini TBMM kürsüsüne değil, ihracından önce CHP’nin kapısına zincirleseydi son derece haklı olurdu. Meclis kürsüsünü işgal etmek yanlıştır, yakışıksızdır” diye konuştu.

TTSO’DA GENÇLEŞME HAMLESİ
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda yaklaşık bir yıl sonra seçime gidilecek. Meslek komiteleri, meclis üyelikleri, meclis başkanlığı, yönetim kurulu üyelikleri ve başkanlık için şimdiden çalışmalar başladı. Bir grup genç iş adamının, daha önce İzmit Ticaret Odası seçimlerinde yürütüldüğü öğrenilen ‘Dedeler Eve’ kampanyası için çalıştığı ve tamamı gençlerden oluşan bir yönetim hedeflendiği konuşuluyor. TTSO seçimleri her dönemde heyecanlı ve çekişmeli geçer. Önümüzdeki süreçte kimlerin hangi hamleleri yapacağını bekleyip, göreceğiz.

ŞILBIR: BÜYÜK PROJELER NEREDE?
Demokrat Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Ercan Şılbır, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’ın müjde olarak açıkladığı iki kavşakla ilgili, “Şehrimizin bakanı ve milletvekillerini, Ulaştırma Bakanı ile birlikte görünce, Güney Çevre Yolu, tren yolu ya da ikinci havalimanı müjdesi verecekler zannettik. Meğer Düzköy yolu kavşağına ve Fatih Eğitim Fakültesi önüne araçlı alt geçit yapılacakmış. Elbette bu kavşaklar yapılsın ancak Trabzon halkı, seçim öncesinde verilen sözlerin yerine getirilmesini ve büyük projelerin müjdesini bekliyor” dedi.

Son Güncelleme: 26.01.2017 10:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com