02 Eylül 2018 Pazar 19:48
60 ülkeye kablo kanalı ihracatı

Mutlusan Elektric

Elektrik malzemelerinin üretimine 30 yılı aşkın süredir devam eden Mutlusan Elektric sahip olduğu tecrübe ile ürünlerini 60’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.


Ürün çeşitliliği içinde anahtar priz serileri, kablo kanal ve aksesuarları, otomat kutuları, PVC yanmaz spiraller, halojen free spiraller, polietilen borular, çelik ve izoleli spiraller, sinyal armatürleri ve aydınlatma armatürleri yer almaktadır. Mutlusan Elektrik ürünlerini TSE ve TSEK, ISO 9001 – 2008 kalite kurallarına uygun şekilde üretmektedir.

Mutlusan Kablo Kanalı

Kablo kanalı üretiminde 10’un üzerinde bir çeşitlilik yaratarak, tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Mutlusan Elektrik halojen free kablo kanalları, delikli kablo kanalları gibi özel yerlerde kullanılan kanal tiplerinin de üretimini yapmaktadır.

Mutlusan Aspiratör

Banyo tuvalet gibi kapalı alanların havalandırması, konfor ve hijyen açısından önemli bir etkiye sahiptir. Ürün gamı içerisinde aspiratör çeşitlerinin yer aldığı Mutlusan Elektrik, çeşitli boyut ve hava debilerine sahip ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.Mutlusan Priz

Ev dekorasyonunda estetik görüntünün önem kazandığı günümüzde, anahtar priz sistemlerinin seçiminde de tüketicilerin farklı renk ve görünüşlere sahip ürünleri tercih etmelerine sebep olmaktadır. Mutlusan Elektrik, tüketicinin ihtiyaçlarını fark ederek ahşap renk tonlarından başlayıp, metalik renk tonlarına kadar farklı görselliğe sahip ürünlerini,  IP20 gibi kalite standartlara uygun olarak üretmektedir.

DETAYLAR; https://www.3faz.com/mutlusan-90x20-mm-balik-sirti-kablo-kanali-zemin-001-002-090020-20-17

Anahtar Kelimeler:
Mutlusan Elektric
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com