03 Ocak 2017 Salı 09:42
Ak Partide FETÖ’nün Selamı Getiren Hain Suat Kılıç Denildi

Suat Kılıç'tan Yeni Şafak'a 'FETÖ' yanıtı

Yeni Şafak'ın yayımladığı haberle ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Suat Kılıç, "Şahsımı hedefe koyan düzmece 'haber' tümden gerçekdışıdır. Bu iftira, Yeni Şafak'ta nefrete varan husumetin son sürümüdür. Yeni Şafak'tan alıntılanan, sosyal medyada yayılan, hedefi şahsımı linç etmek olan bu 'haber' karşısında hukuk mücadelemiz başlatılmıştır. Temennim, Adliye'deki hesabın Adl-i İlâhiye'ye kalmaması; iftiraların ve iftiracıların müstehakını burada bulmasıdır" ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, Trabzon'da katıldığı bir panelde, "Çok açık bir biçimde çok üst düzey bir kişi bir bakan tarafından, 2013 yılında 'Fetullah Hoca'nın selamı var. Tayyip Bey seni Milli Eğitim Bakanlığına müsteşar olarak alacak, seni uyarıyoruz. Gidersen, kabul edersen seni rezil edeceğiz, insan içine çıkamaz hale getireceğiz' bunu arkadaşlar bakın, bir Bakan söyledi" demişti.

Yeni Şafak gazetesi, Tekin'i tehdit eden ve Fethullah Gülen'den selam getiren bakanın Suat Kılıç olduğunu iddia etmişti.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com