14 Ocak 2017 Cumartesi 19:26
Anayasa Arası Isırık Tartışması!

Şeker, ısırma şekillerinin farklılıklarını da örneklerle anlattı. CHP Milletvekili, “Kaç gündür yalanlar söylüyorsunuz, Bu, tıbben imkansız bir şey. Bunu ısırsa ısırsa at ısırmış olabilir. At izini it izine karıştırıyorsunuz belki ama dün biz burada at göremedik. Bu yaranın benzeri bende de var. Oradaki köşeye çarpma neticesinde oluşabilecek olan bir yara. Bu yarayı siz, bir insan ısırmış gibi, yalanlarınızla inandırmaya çalışıyorsunuz” dedi.

Şeker'in bacaklarını açması üzerine AK Parti sıralarından “Kapat, kapat” sesleri yükseldi. CHP Milletvekili Şeker elindeki tabletten ısırılmış elma resimleri göstererek insan ısırığının bilimsel farkını örneklemeye çalışrak, "Bir hekim olarak söylüyorum, ısırık izi bu şekilde değil ve kavislidir, karşılıklı çenenin arasına girmesi gerekir. Ama, atın çenesi ancak bunu ısırabilir ve karşılığında da bir at vardır. Siz hiç elma da mı ısırmadınız? Bir diş izinin ne olduğunu bilmiyor musunuz?” diye konuştu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da olayla ilgili beşli rapor geleceğini ve o zaman Balta'yı kimin ısırdığının anlaşılacağını söyledi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com