16 Haziran 2017 Cuma 10:07
Ankara'da kritik atamaları!

Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve  Hayvancılık, Milli eğitim ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına  ait atama kararları Resmi gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Başbakan Yardımcılığına bağlı Et ve Süt Kurumu Genel  Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Mehmet Emre elmadağ, Aile ve Sosyal  Politikalar Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığına ise  Nuray Hatırnaz atandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığına Necip  Gülmüş, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcılığına Doç. Dr. Pınar  Bıçakçıoğlu getirildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı İdari ve Mali İşler Daire  Başkanlığına Bakanlık Müşaviri Mustafa Karlı, Boru Hatları İle Petrol Taşıma AŞ  (BOTAŞ) Genel Müdür Yardımcılığına Selçuk Advan, Bakanlık Müşavirliğine de Enerji  İşleri Genel Müdürü Zafer Demircan'ın ataması yapıldı.  Enerji ve Tabii Kaynaklar  Bakanlığı Bağlı ve İlgili Kuruluşlar Daire Başkanı Nurhayat Cantekin ise başka  bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü  Yönetim Kurulu Üyeliğine Tuncay Kara, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim  Kurumları Genel Müdürlüğüne Kemal Şamlıoğlu, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne  Murat Yiğit, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Demir'in ataması  gerçekleştirildi.

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu  Başkanı Yıldıray Koçarslan ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı  Müşaviri oldu.

Anahtar Kelimeler:
AnkaraAtamalar
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com