15 Mart 2017 Çarşamba 18:37
Arınç'tan Melih Gökçek'e Çok Sert Yanıt!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, TGRT Haber canlı yayınında Bülent Arınç hakkında bomba bir iddiada bulunmuştu.

Gezi eylemleri sırasında dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yurtdışında olduğu dönemde Bülent Arınç'ın vekalet ettiğini hatırlatan Gökçek, "Gezi olaylarından sonra Bülent Arınç'ı Başbakan yapacaklardı. Bundan yüzde yüz eminim." diye konuşmuştu.

ARINÇ: BİR HİNT ATASÖZÜNDE DER Kİ
Bülent Arınç, Melih Gökçek'in bu iddialarına Twitter'dan cevap verdi. Bu akşam TGRT Haber'e çıkacağını söyleyen Arınç, "Melih Gökçek, uzun bir aradan sonra ahlak dışı bir yalana ve iftiraya başvurdu. Belli ki bir sıkıntısı var ve hedef şaşırtmak istiyor. Bir Hint Atasözünde denir ki: "Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir."

"SİYASETİN KOMEDİ UNSURU OLMUŞTUR"
Melih Gökçek'in hezeyanlarını bu açıdan değerlendirmek ve ciddiye almamak gerek. Artık siyasetin komedi unsuru olmuştur. Gülüp geçin... İ.Melih Gökçek "Devam edebildiğin kadar et" mantığını her sahada uygulayıp; yalana,iftiraya, çirkefliğe de devam edebildiği kadar ediyor. Ülkemizin; üç harfli belediye başkanının komikliklerinden ve üstündeki okların hedefini şaşırtma çabalarından daha önemli meseleleri var." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com