03 Ocak 2017 Salı 08:55
Barbaros Şansal'a Havalimanında İbretlik Dayak!

Sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle KKTC'den sınır  dışı edilen modacı Barbaros Şansal, İstanbul'a getirildi. Şansal'a, geldiği uçaktaki ve havalimanındaki vatandaşlar yoğun tepki  gösterdi.

Sosyal medya hesabından Türkiye'ye hakaret ettiği görüntülerin  yayınlanması üzerine KKTC'den sınır dışı edilen Şansal'ın da bulunduğu  Lefkoşa-İstanbul seferini yapan THY uçağı, Atatürk Havalimanı'na indi.

Polisler tarafından uçak altından alınan Şansal, burada kendisine  tepki gösteren bazı vatandaşlar tarafından darbedilmek istendi. Bu kişilere engel  olabilmek için yoğun çaba harcayan polisler, Şansal'ı, polis aracına bindirerek  havalimanından ayrıldı.

Şansal'a yolculuk sırasında uçaktaki vatandaşların da tepki gösterdiği  öğrenildi.

KKTC'DEN SINIR DIŞI EDİLDİ
Modacı Barbaros Şansal'ın sosyal medya hesabından Türkiye'ye hakaret ettiği görüntülerinin yayınlanması, KKTC İçişleri Bakanlığı'nı harekete geçirdi. Şansal, KKTC'den sınır dışı edildi.

Yılbaşı tatili için geldiği KKTC'de gözaltına alınan Şansal, Türk Hava Yollarının 20.55 tarifeli uçağıyla İstanbul'a gönderildi.

Öte yandan, Şansal'ın paylaşımlarından dolayı imza toplayan yüzlerce vatandaş, modacı hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Barbaros Şansal'a, 11 Mayıs 2015 tarihinde, Lefkoşa Ercan Havalimanında üzerinde uyuşturucu ile yakalanmaktan bir ay hapis cezası verilmişti.

AKLINCA ATATÜRK TİŞÖRTÜYLE PROVOKE EDİYOR
Barbaros Şansal'ın uçaktan inerken üstünde Atatürk fotoğrafı olan bir tişört giydiği fark edildi.

Güya "Bana tepkili olanlar Atatürkçü düşmanlarıdır" gibi ucuz mu ucuz bir provokasyona daha imza attı ancak şu ana kadar kendisine gelmiş bir Kemalist destek gözükmüyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
serdar 3 yıl önce

ülkenin geldiği hale bakın, havalimanı görevlileri savcı, hakim olmuş ceza kesip uyguluyor, siz de gazeteci olarak ibretlik dayak şeklinde bu rezaletin haberini yapıyorsunuz. memleket tımarhaneye dönmüş Allah herkese akıl fikir versin, aklı yerinde olan azınlığa da sabır versin...