20 Haziran 2017 Salı 22:56
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun iddasına sert tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnaflarla iftar buluşması programında bir konuşma yaptı.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:
Çıkıyorlar şuanda yargılanırken a'dan z'ye her şey yalan. Sanki 250 şehidimiz olmamış. Kurtulamayacaksınız. Bu ülkede adaletin olduğuna inanıyoruz. Bu ülkede adalet var dolayısıyla adaletin pençesinden kurtulamayacaksınız. Birilerinin elinde kartonlarla yürüyerek, adalet araması gibi değil bizim aradığımız adalet. Bizim aradığımız adalet, 250 şehidimizin kanıdır. 2 bin 193 gazimizin şu anda yaralı oluşudur.

"YOLLARI AÇIK OLSUN"
İstanbul'a yürüyorlar, yolları açık olsun. Kamunun hukukunu bozmadan böyle bir aslında hakları da yok fakat arkadaşlarımız, hükümetimiz burada onlara anlayış göstermek suretiyle onlar bu yürüyüşlerini devam ettiriyorlar.

"SENİN YALAN MAKİNESİ OLDUĞUNU BİLMEYEN KALMADI"
Bugün grup toplantısını açık alanda yapmışlar. Kapalı alan herhalde sıcak geliyor. Oradan da bir ifade kullanıyor. Cumhurbaşkanının yargıya talimat verdiği ile alakalı ve istifaya çağırıyor, 'Eğer olmazsa ben istifa ederim' diyor. Bu senin ilk defa değil ki. Sen bugüne kadar kaç kere bu şeyleri söyledin. Onun için de senin bu yalan makinesi olduğunu bu ülkede bilmeyen kalmadı. Böyle bir şeyi ispata davet ediyor. Sen bir defa kendini bu ülkede ne olduğunu millete kabul ettirmişsin millet seni çok iyi biliyor, tanıyor. Biliyor ki hiçbir sözünde durmaz. Eğer ispata yönelik bir şeyin varsa hukukta kaide şudur; müddei iddiasını ispatla mükelleftir. İddianı ispat et.

"YENİ BİR İFTİRA DAHA ORTAYA ATMIŞLAR"
Yeni bir iftira daha atmışlar. 'Tayyip Erdoğan'ın 3 milyar dolarlık hazinesi var.' diye. Allah Allah... Onunla ilgili davayı da açacağız. Olmayan bir şeyle suçlandığınızda rahat olursunuz. Aksi takdirde tutuşursunuz. Yargı tazminata az ceza veriyor. Çok verseler de ihtiyaç sahiplerine dağıtsak. Usanmıyorlar, uslanmıyorlar. "Nasıl olsa ceza az, tazminat küçük" diyorlar.

"TERÖR ÖRGÜTLERİYLE EL ELE KOL KOLA DOLAŞIYORLAR"
Dürüst değiller dürüst. Bunlar şuanda bu ülkede terör örgütüyle el ele kol kola dolaşmıyor mu? Bunlar PKK'yla da HDP'yle de, el ele kol kola FETÖ'yle de el ele kol kola. Dolayısıyla kendini kurtaracaksan, bunlardan kurtar. Bizim Allah'tan başka, Allah'ın izniyle hesap veremeyeceğimiz hiç kimse bu dünyada yok.

Anahtar Kelimeler:
ErdoğanKılıçdaroğlu
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com