16 Haziran 2017 Cuma 14:01
HDP'den CHP'ye destek!

Partinin Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım, "Zamanında bize yapılan haksızlığa karşı susmuş olanlara Martin Luther King'in bir sözünü hatırlatmak isterim. Bir yerde sadece bir kişiye dönük haksızlık varsa orada yaşayan hiç kimse için adalet yoktur" dedi.

AYM Önünde oturma eylemine başlayacaklarını kaydeden Yıldırım, partisine mensup milletvekilleriyle birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 4 No'lu Basın Kapısı'nda yaptığı açıklamanın devamında şunları söyledi:
"Bize dönük haksızlığa karşı susanlar bu ülkenin tamamının bir adaletsizlikle yüz yüze gelmesi sonucunu doğurmuştur. Diyoruz ki bu ülkenin başına getirilmek istenen felaketin faturasını 80 milyon insan ödeyecektir. Çünkü bu oyun bittiğinde ülkedeki bütün insanlar kutuya atılacaktır. İtalyan atasözünün ifade ettiği üzere oyun bittiğinde şah da piyon da aynı kutuya atılır."

Anahtar Kelimeler:
HdpCHPOturma Eylemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
HALİL İBRAHİM KESKİN 5 ay önce

işte şıracının şahidi bozacı yada al birini vur öbürüne de diyebiliriz. chp tam kankasını bulmuş sırtını pkk pyd ye dayayan hdp şimdi chp'ye mi dayayacak bırakalım birbirine dayasın sosyalist ateist hdp ve sözde atatürkçü chp