24 Mart 2016 Perşembe 12:58
iPhone SE için Darbe Emici Buff

Tasarım Farkıyla iPhone Se

Piyasaya çıkmadan çok önce tasarımı konusunda merak uyandıran iPhone Se yeni Apple ürünleri arasında yerini aldı. Özellikle ekran konusunda tasarım farkı yaratan iPhone Se 4 inçlik ekranı ile 12 mega piksel çözünürlük sunuyor.

iPhone tarzı yine konuşuyor ve ortaya küçük boyutuyla kolay kullanım sağlayan ve özel tasarımlarıyla şaşırtan bir ürün çıkıyor. Her cihazın ekranı değerlidir ama iPhone Se ekranı kullanıcılar çok daha fazla hassas olacak gibi duruyor.

iPhone Se ekran koruyucu film kullanımı konusunda farklı seçenekler sunuyor. Karşımızda, tasarım farkıyla iPhone Se var. Bu yüzden ekran koruyucu seçerken iki kere düşünmeliyiz. Sıradan bir tasarım olmadığından ekran koruyucu fil kullanımı da buna göre ayarlanmalıdır.

iPhone Se Tasarımına Uygun Koruyucu Film

Ekran koruyucu filmler genel olarak mat ve parlak iki tür olarak bilinir. İphone Se’nin karşımıza neler çıkaracağı belli olma ama ekran koruyucu film seçerken şunlara dikkat etmeliyiz:

Cihazın modeline uygunluk
Kendi kullanım tarzımıza uygunluk
Çözünürlük kriterleri
Dayanıklılık
Kolay ve rahat kullanım

iPhone Se tasarımında çok modern bir çizgiye sahip bir model. Özellikle iPhone Se  ekran koruyucu film seçerken modern çizgiye dikkat etmeliyiz.

Böylesine üst seviyeden giriş yapan bir iPhone’a eşlik eden ve gücüne güç katan ürünler ise iPhone Se ekran koruyucu filmler. İphone Se’nin performansını korumak ve tasarımda yeniliklere eşlik etmek için yepyeni koruyucu filmler piayasa çıkmak üzere.

Özel tasarımı ve yepyeni özellikleri ile iPhone Se özel bir korumayı hak ediyor. Telefonlarımız bizlerin birer parçası. Her yerde bizimle olduklarından, özel bir korumaya ihtiyaç duyuyoruz. Üst seviyede koruma ve çözünürlük ilk şartımız olmalı.

iPhone Se Ekran Koruyucu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Her şeyden önce telefonunuza uygun ekran koruyucuyu seçmelisiniz. Piyasada birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler Iphone Se‘ye özel olmayabilir. iPhone Se in kendi ürettiği ekran koruyucu filmleri tercih etmeniz yararlı olacaktır.

Yeni ve özel bir tasarım olduğundan diğer Iphone’ların ekran koruyucuları da uygun olmayacaktır. Bu nedenle iPhone Se için özel tasarlanmış ekran koruyucu film kullanmalısınız.

Son Güncelleme: 22.10.2016 12:49
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com