07 Haziran 2016 Salı 14:05
TÜMSİAD Terörü Kınadı

İstanbul Vezneciler’de meydana gelen hain terör saldırısına ilişkin TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama şu şekilde;

7 Haziran Salı günü İstanbul Vezneciler’de sabah saatlerinde meydana gelen ve Çevik Kuvvet’i hedef alan terör saldırısını şiddetle kınıyoruz.

Türkiye’nin huzur ve istikrarını bozmaya çalışanlar hain oyunlarına devam ediyorlar. Polis, sivil demeden alçakça canlara kıyan bu canilere en güzel cevabı; mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizi koruyup, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek vereceğiz.

Unutulmasın ki bu hainler daha önce de Türkiye’nin istikrarlı yükselişine engel olmayı denediler; ancak başarılı olamadılar. Kimse milletimizin sabrını daha fazla sınamaya kalkmasın. Millet olarak en zor, en karanlık günlerden bile her zaman birlik olarak güçlenerek çıktık ve bundan sonra da böyle çıkacağız. İçerdeki ve dışardaki terör grupları ve destekçilerine inat Türkiye, kaosa sürüklenen bir ülke olmayacak. Bilsinler ki bizleri korkutamayacaklar ve her zaman karşılarında güçlü bir iradeyi bulacaklar.

Bu elim saldırıda, yaşamını yitiren polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Hepimizin başı sağ olsun.

Yaşar Doğan

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği)

Genel Başkan

Son Güncelleme: 07.06.2016 14:10
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com