Öncelikli tüm Trabzonsporlu hemşerilerimin mübarek kurban bayramlarını kutlar, nice bayramlar  geçirmesini Allah’tan niyaz ederim.

UEFA Avrupa Ligi’nde iyi giden Trabzonspor, Legia mağlubiyetiyle adeta yıkıldı. Çünkü iki ayrı görüntü veren Trabzonspor, ligde kötü sonuçlar alsa bile Avrupa maçlarında iyiydi ama her ne hikmetse son maçında 70 dakika futbol oynayamadı ve maçı da kaybetti.

Halil hoca her maçta başka bir kadroyla sahaya çıkıyor o da kendine göre bir çıkış arıyor ama böyle devam ederse onun işi baya zor olacak. Çünkü birkaç maç daha kaybedersek, Trabzonspor’u çok kötü günlerin bekleyeceği kesin. Onun için bu takımın ideal kadrosu, bir an önce belirlenmeli ki onlar da bu hafta kesik yiyeceğiz diye beklemesin ve kendilerini tam olarak maça versinler. Fakat Halil hoca bombayı yine elimize verdi. Nasıl mı? Legia maçının en iyisi Bosingwa’ydı. Mehmet Ekici de fena değildi. Peki sevgili çok bilmiş hocamız ne yaptı! Bosingwa’nın yerine Zeki’yi, Mehmet’in yerine de Serdar’ı oynatmasıyla bu bombanın fitilini ateşlemiş oldu. Erken gelen gol Trabzonspor’u şok etti. Bu gol de Zeki efendinin ayakkabı bağlaması, Medjani’nin kademeye girememesi, bir de kaleci Fatih’in hatası eklenince kalemizde golü daha beşinci dakikada görmüş olduk.

Zeki Yavru bu size yetmez dercesine, bir de benden olsun dedi ve Karabük’ün ikinci golünü kalemize gönderdi. Bunlarla kalmayıp 25. dakikada rakibin önüne attığı topu Fatih iyi bir zamanlamayla önledi. Yoksa maç 3-0 olacaktı.

Benim gördüğüm kadarıyla Trabzonspor’la maçı olan takım o hafta bayram ediyor. Çünkü bu onursuzlulardan her takım puan bekliyor ve de alıyor. Hele hele bu Karabük takımı biz olmasak küme düşer diyorum. Çünkü lige çıktıklarından beri bizden hep puan alıyorlar. Artık insanların yüzüne bakacak halimiz kalmadı. Zaten hocanın yanlış tercihleri bir de ona verilen tavizler bu tablonun göstergesidir. Başkan bu hocayı getirirken çok böbürlendi. Fakat şimdi boynu bükük küheylana döndü. Hocamız Halil, başkanımız İbrahim, sizlerden olsa olsa ancak ‘Halil İbrahim’ sofrası olur, başka bir şey olmaz. Size bir sözüm olacak. Bizleri daha fazla rezil etmeden ikiniz de el ele vererek istifa edin de başımızın çaresine bakalım.

Trabzonspor kimsenin gösterisi ve rant kapısı değildir. İkinizin yarattığı bu acı tablo bizi her geçen gün daha da yaralıyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com