Türkiye liglerinde Trabzonspor kadar problemlerle boğuşan bir başka kulüp yok. Başkanımız çıkıp gündem değiştirmek için ortaya olur olmaz laflar atıyor ve bir anda insanlar oraya odaklanıyor. Diğer taraftan hocamız bomba gibi mesnetsiz sayılır açıklamalarda bulunarak Türkiye’nin gündemine düşüyor ve herkesin tepkisini çekip Trabzonspor’u küçük düşürüyor.

Şimdi de Özkan Sümer efendi divan kurulunda insanları (kumarbaz marifetiyle) hesapların çarpıtıldığını söyleyerek tam kendine yakışan mikserlik yapıyor. Ama Özkan Sümer haklı, siz onun 100 bin TL tutan alacaklarını yani maaşını vermezseniz o da sizi böyle itham eder. Çünkü bu Trabzonspor’u hep sömürmüştür ve her zaman kulüpten nemalanmıştır. Bakın başkanlık yaptığı dönemde bile Trabzonspor’un parasıyla Brezilyalara gitmiştir. Onun için bu zatın kulüpten maaşı kesildiğinde utanmadan yıllarca sömürdüğü kulübünü bile icraya vermiştir. Zaten futbol hocasını tenis hocası mı belli değil…

HOCAYA RAĞMEN

Geliyoruz Gaziantep maçına. Takımın morali iyi geçen hafta mersini yendi Avrupa Arenası’nda da hafta arası galip geldi. Bizde bunlardan sonra taraftarımızın da bu maçlardan sonra stadı doldurmalarını bekliyorduk fakat tam aksine tribünler bomboş. Transfer şampiyonunun maçları böyle olmamalı. Oynayan oyunculara bakıldığında bu takım lige tutunursa çok büyük bir başarıdır diye düşünen insanlarda bunun gibi sebeplerden dolayı maçlara rağbet etmiyorlar. Her defasında yazıp tenkit ediyoruz hocayı hepte haklı çıkıyoruz. Halil hoca yine yaptı yapacağını ve çok komik bir kadro sürdü sahaya.

Orta alanda oynayan futbolcularımıza bakıyorum Serdar, Soner, Sefa… Bu üçlü ‘s.o.s’ veriyor. Daha önce de oynadı rezildiler, yine aynı hatayı neden yapıyorsun hoca. Zeki Yavru’dan solbek yapan hocadan ne beklenir? Geldiği günden beri hiçleri oynayan ağır Rus tankı Medjani’den ne bekliyorsun? Bunlar rakibe servis yapmaktan başka hiçbir şeye yaramayan oyuncular. Fakat hocanın getirdiği oyuncu olduğu için Medjani her maçta oynatıldı. Mehmet Ekici’yi, Cardozo’yu, Waris’i madem kadroya aldın Özer’i neden oynatmıyorsun? Sen bu oyuncuları dinlendiriyorum diyorsun hangi maçlarda oynatacaksın bu oyuncuları? Bize şimdi lazımlar, sonra bunların turşusunu mu kuracaksın?

Bu maçı katleden sensin Halil hoca... Bana göre sen ya hocalığı unuttun ya da gitmek için saçma sapan işler yapıyorsun. Yaptığın bunca hataya rağmen bir puanı kurtardık diye seviniyoruz. Bu Trabzonspor için çok acı vericidir. Hiçbir kötü sonuç beni konuşturmuyor fakat biz Beşiktaş’la aynı gün maç yapmadık mı? Peki neden onlar Pazartesi oynuyor da biz, Pazar günü oynuyoruz? Demek ki Aziz Yıldırım doğru demiş futbolun başındakine, ‘tüp kafa’ diye. Sen gerçekten de Trabzon düşmanıymışsın aldığın ve uyguladığın karalar bunu gösteriyor…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com