Sistem... Nedir sistem? Kurumlarda isimler ve ya kişiler değişse de planların, projelerin, işleyişin devam etmesidir. Sistemin doğrusu makbuldur. Yanlış sistem, sizi uçuruma sürükler! Tıpkı Trabzonspor'un süreklendiği gibi...

Trabzonspor'da da son dönemler de sistem devam ediyor. Ama ne yazık ki yanlış sistem! İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde yapılan yanlışların aynısı, Muharrem Usta döneminde de devam etmekte... Hatta bazı yanlışlar, tıpa-tıp aynı!

Ne mi o yanlışlar? 2 Başkan da Ersun Yanal'ı denedi ama sonuç alamadı. 2 Başkan da Hami Mandıralı'yı getirdi ama sonuç yok. 2 Başkan da sözler verdi ama tutamadı. Hacıosmanoğlu'nun; "3 ayda kupa gelecek, Tolga Beşiktaş'a gidemez, Yıldırım Demirören'i desteklemeyeceğiz..." Usta'nın; "Lucescu gelecek, Akyazı açılışını dev bir takımla yapacağız, Akyazı açılış tarihi..." gibi! 2 Başkan da çok sayıda gereksiz transferler yaptı! İşte en önemlisi de "transfer"!

Şuan Trabzonspor yönetimi, hummalı bir transfer hareketliliğine girmiş durumda. Aynı bir önceki yönetim gibi... İshak Doğan, Sefa Yılmaz, Okay Yokuşlu, Malouda, Güray Vural, Muhammet Demir, İbanez, Onazi kötü futbolcular mı? Bu isimler gelirken büyük heyecan yaratan ama takıma hiç yararı olmayan transferler... Demek ki çözüm transfer değilmiş!

Şimdi de Mas, Pereira geldi. Öyle görünüyor ki 3-4 isim daha gelecek. Bunu yapmayın! Devre arası yapılan transferler planda olmayan, "ya tutarsa" transferleridir. Trabzonspor küme düşmesin diye transfer yapıyorsanız, korkmayın bu kirli düzen Trabzonspor'un küme düşmesine müsade etmez.

Henüz UEFA mali kriterlerinden tam anlamıyla kurtulamamışken, günü kurtarma transferleriyle Trabzonspor'un geleceğini yakmayın. İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yanlış sistemini, devam ettiriyorsunuz ettirmeyin!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
yılmaz topal 7 ay önce

çok saçma yanliş üslupsuz bi̇r yazi