06 Şubat 2017 Pazartesi 11:00
Uğur Dündar ile Halk Arenası bu kez Karşıyaka’da

Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası, İzmir’in Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda siyaset ve hukuk dünyasının önemli isimleri seyirciyle buluşturacak.

Usta Gazeteci Uğur Dündar’ın Halk TV’de yayınlanan ‘Halk Arenası’ programı, bu hafta Karşıyaka’dan ekranlara gelecek. Karşıyaka Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan program, 10 Şubat Cuma günü saat 21.00’de başlayacak. Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosundan yapılacak canlı yayın halka da açık olacak. Halk Arenası’nın konukları ise CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Avukat Murat Ergün olacak. Programda, Türkiye’nin siyasi ve güncel sorunları konuşulacak, çözüm önerileri tartışılacak.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, programa tüm vatandaşları davet ederek, "Halk Arenası’na bir kez daha Karşıyakamızda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülke gündemine yön vereceğine inandığım bu değerli programa yakından tanık olmak isteyen Karşıyakalıları, 10 Şubat Cuma günü Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosuna bekliyoruz” dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com