Maç öncesi acaba kazanırsak ilk 4 için bir umut olur mu; havaya girermiyiz? düşüncesi ile bir kez daha umutlanmıştık. İlk yarı Rıza hocanın düşündüğü gibi geçti. İkinci yarı da dengeli başladı, ancak Rıza hoca iki oyuncuyu birden aynı anda değiştirerek maçta  Beşiktaş’ın üstünlük kurmasına neden oldu.

Kucka gününde değildi ama orta sahada Okay ile beraber tutmayı başarmıştı. Kucka yerine Yusuf’un girmesi orta sahada mücadele gücümüzü azalttı, Beşiktaş çok rahat pozisyonlar yakaladı ve arka arkaya bulduğu goller ile zorlanmadan kazandı.

Trabzonspor’da konuşulması gereken o kadar çok şey var ki artık kelimelerin bittiği yerdeyiz. Trabzonspor’da kimsede bir hareket yok. Ne yönetim, ne hoca da ne de futbolcularda... Birileri bir şeyler yapmak zorunda. Memur bir takım görüntüsünde hayat devam ediyor mantığı ile bu iş gitmez. Bu saatten sonra yönetim radikal kararlar almalıdır.

Ben önümüzdeki maçlarda gençleri izlemek istiyorum. Rıza hoca alabildiğim kadar puan alayım istiyor olabilir ama ben daha fazla genç arkadaşımızın tecrübe kazandığı gelecek yılların oyuncularını izlemek istiyorum..

Alanya maçı sahada kutlama yapan yöneticilerin sahaya girme zamanı şimdi gelmiştir....

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com