Artık bitsin, daha kötüsü olamaz diye düşünürken buda oldu. Antalyaspor karşısındaki 7-0’lık mağlubiyet sonrası, 6-0’lık Kasımpaşa mağlubiyeti, asla bir yenilgi olarak görülmemeli. 

Sezon bitmeden bazı oyunculara izin verirken, bazı oyuncuların ise hafif sakatlıkları nedeniyle oynatılmamasının ardından böyle bir şokun ortaya çıkacağını hesaplamak gerekirdi. 

 “Ne olacak ki, zaten çok kötü bir sezondu” diye düşünüp geçiştirmeyeceğiz bu acı mağlubiyetleri. Bundan 5 yıl sonra bir istatistik haberi yapıldığında, genç bir taraftar, bir araştırma yapıp, 'Trabzonspor en kötü mağlubiyetini ne zaman aldı?” diye baktığında bu sonuçlar karşısına çıkacaktır.  

O yüzden tarihe geçti bu mağlubiyetler ve silinmeyecek asla.  Tıpkı bugün bizim bu mağlubiyetleri aldıktan sonra yaptığımız araştırma gibi… 

Ben de geriye bakmak istemiyorum, yeni hoca ve yeni bir yönetim ile geleceğe umutla bakmak istiyorum. Ama olmuyor unutamıyorum Antalyasporlu oyuncunun, “Rakibin kötü duruma düşmesini istemedik o yüzden durduk" şeklindeki açıklamısını, Rıza Çalımbay’ın, “Trabzonspor bu olamaz, olmamalı” demesini. O yüzden, kimse unutmasın bu mağlubiyetleri. Kimse unutmasın ki, lig bitmeden boş vermesin kimse bir daha!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com