Nedir alıp veremediğiniz Trabzonspor’la bir anlasak da ona göre yazsak, çizsek, izlesek... Üslup farkı denildi, yönetim değişti sizin yaklaşım değişmedi. Penaltı uygulamalarınızla, kartlarınızla liginizi tedavi mi edeceğinizi zannediyorsunuz? Forma rengine göre oyunculara saygınız, davranışlarınız daha nereye kadar sürecek? Bir camiayı “ağzımızla kuş tutsak olmayacak” psikolojisine sokmaya ne hakkınız var... Bu kulüp gelecek sezona hazırlanırken transferlere mi odaklanacak, sizlere mi? Baştan söyleyin de bilsinler...

Maçtan evvel abileriniz sizi örnek alsın demiştik, olmayacağını bile bile. Çok umudumuz vardı sizden ama olmuyor... Sizler abilerinizi örnek aldınız, onların yolunda gidiyorsunuz... Penaltıyı vermiyor, akabinde bir tartışmalı penaltı verip, sonrasında olanı yine vermiyorsunuz. İkinci sarı kartı faul bile olmayan bir pozisyonda çıkarıp oyunun bir büyük aktörü de sen olabiliyorsun. Yok yok, boşuna transfer, scout çalışmalarına gerek yok artık... Olmayacak, oldurmayacaklar, öncelikleri var... Trabzonspor dinamikleri planlamalarına sil baştan başlamalı.

Ve son Cavanda, Umut pozisyonu, bugün kazanabilirsiniz ama... dedirtti. Ve Salih Dursun bu ligin, bu karşılaşmanın, bu sistemin hakkını harikulade, tarihi bir hareketle vermiş oldu. Havada uçuşan kırmızı kartların en doğrusunu, en doğru adrese gösterdi. Karşılaşmayı yönetemeyen, idare edemeyene kırmızı kartı gösterdi. Tarihe müthiş bir not düştü. Trabzonspor’un yıllardır yapamadığı tepkiyi, adrese teslim etti. Şimdi onlar düşünsün.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com