03 Eylül 2016 Cumartesi 14:54
HD Film İzlemeden Önce Doğru Siteyi Bulun

 Birçoğu oldukça kalitesiz, reklam odaklı ve insanların zamanını çalmaya kurulmuş. Bunun dışında HD film izlemek için girdiğiniz sitede sinir hastası olarak çıkma ihtimaliniz yüksek. Bu yüzden size bazı taktikler vererek, zaman kaybından ve stresten uzak kalmanızı sağlayacağız.

Tasarıma verilen önem büyük olmalıdır. Sizin rahat etmeniz, gözlerinizin uzun süre kamaşmaması, linklere ve kategorilere rahat tıklayabilmeniz oldukça önemlidir. Bu sayede hd film izlemeden önce arayış yaparken sıkılmayacak ve gözlerinizi yormayacaksınız. Bu tarz çalışmaların kalitesini anlamanız için özgün olup olmadığına bakmanız yeterlidir. Diğer sitelerden farklılıkları, benzerlikleri, ekstra özellikleri gibi ince noktalara dikkat ederseniz, bu projeye önem verilip verilmediğini anlayabilirsiniz.

Yazılım konusunda ise kullanılabilirliğe önem verilmiş mi? Buna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede size özel yapılan fonksiyonların ne derece işe yaradığını, işinizi ne kadar kolaylaştırdığını ve yapılan geliştirmelerin sizi memnun edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

Film açıklamalarına yer verilmiş mi? Bu en önemli kısımdır. Çünkü filmi izlemeden önce aklınızda bir fikir oluşması adına özet şeklinde kısa da olsa filmin konusu anlatan bir yazıya yer verilmesi gerekir. Böylece kabataslak şeklinde de olsa filmin sizin zevklerinize hitap edip etmediğini anlayabilirsiniz.

Site hızı ve gezinti kolay bir şekilde yapılıyorsa bilin ki benim gibi aksiyon filmleri kategorisindeki türlere bağımlı olanlara hızlı bir şekilde izleme imkânı sunuluyor demektir. Düşünsenize silah, çatışma, dövüş ve kovalama sahnelerinden oluşan hareket dolu anlar… Hareket berekettir diye boşa dememişler ki, aksiyon filmleri ayrı bir kategori olarak film dalı olmuş durumda.

Bunun yanı sıra reklam yerleşimlerini usturuplu ve kullanıcıyı rahatsız etmeyecek biçimde yapan bir siteye destek olun. Hatta reklamlara arada tıklayın farklı sayfalarda. Böylece sitenin açık kalması için gelir sağlamasına destek olurken, aynı zamanda bir film sitesinin sizi rahatsız etmeden reklam yayınlamasına büyük bir şaşkınlık ve mutluluk içinde bakacaksınız.

Tüm bu saymış olduğumuz özellikler bir film sitesinde olması gereken minimum özellikler olup, stabil izleyici kitlesine ve mümkün mertebe kalite ivmelenmesine sebebiyet verecektir. Bu sayede kullanıcılar oldukça keyifli dakikalar geçirecek ve filmlerin yüksek çözünürlükleri sayesinde mutluluk duyacaklardır.

Bildiğiniz üzere aksiyon filmleri için HD seçenek oldukça önemlidir. Namlunun ucundan çıkan merminin yavaşlatılarak ekrana yansıtıldığı anda, etrafa sıçrayan kovanın yere yavaşça düşüşünü sanki yanınızda oluyormuşçasına izlemeniz… Böyle bir kalite ve çözünürlük paha biçilemez değil mi? İşte bu yüzden size önerebileceğimiz bir film var…

Tam tamına 1984 yılında vizyona giren bu korku temalı film, oldukça fazla beğenilerek mükemmel gişe rekorlarına imza attı. Bu filmin adı elm sokağı kabus olup, zamanın en iyi filmlerinden biri olarak belirlenmiştir.

Son Güncelleme: 19.09.2016 10:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com