Künye


İMTİYAZ VE TÜZEL KİŞİ SAHİBİ

LİMON MEDYA AJANS GAZETECİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖKHAN SARAL

Sanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. Merkez, Trabzon Merkez, Trabzon

0462 321 41 11 

E-Posta Adreslerimiz
karadenizinsesi.com.tr@gmail.com

Resmi Twitter Sayfası
twitter.com/sesikaradenizin


Resmi Facebook Sayfası
https://www.facebook.com/karadenizinsesicomtr
 

Yazılım ve Yer Sağlayıcı
Te Bilişim Yazılım Ve İnternet Hizmetleri


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
karadenizinsesi.com.tr  
harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasal Bildirimler İçin
www.karadenizinsesi.com.tr'nin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri karadenizinsesi.com.tr@gmail.com​ üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası
 © Copyrigth 2016 karadenizinsesi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları karadenizinsesi.com.tr 'a aittir. karadenizinsesi.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar karadenizinsesi.com.tr’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. karadenizinsesi.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.karadenizinsesi.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy 
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the karadenizinsesi.com.tr However, sometimes the karadenizinsesi.com.tr uses third parties to process your information. karadenizinsesi.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the karadenizinsesi.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the karadenizinsesi.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the karadenizinsesi.com.tr and its services. When you use karadenizinsesi.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the karadenizinsesi.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.