Trabzonspor’u farklı mağlup etmeyenin dayak yediği ligimizde, 6. haftayı Karabükspor dayak yemeden kapattı! Hem de kantarın topuzunu biraz kaçırıp, 4 de gol attı. Yuh be el insaf!

Karabük’e takımlarını desteklemeye giden Bordo-Mavili taraftarlar, 2. golden sonra çıldırdı ve “Milyonluk eşekler...!” sloganı atarak tepkilerini ortaya koydular. Tepki koymakta haklıydılar ama eşeklere büyük haksızlık yaptılar.

Eşekler uysal hayvanlardır. Ne zaman süt vereceklerini bilirler. Sütleri de çok yararlıdır. Verilen her görevi yerine getirirler. Üzerine çıkarsanız sizi taşır, “dur” derseniz durur, “yürü” derseniz yürür... Kusursuz olan bu hayvanları, Trabzonsporlu futbolcularla kıyaslamak hiç olmadı!

Bunlara “vur” dersen vurmuyor, “dur” dersen durmuyor. Ne yapacağını bilmiyor, yararlı bir şey de vermiyor. Kısacası eşeklere haksızlık etmiş olduğumuz bu haftada, resmi sitemizden “sabır” yerine “eşeklerden özür dileriz” paylaşımı yapmalıyız.

Gelelim sahaya... Ya da gelmeyelim arkadaşlar! Ne Ersun Hoca’nın kadro tercihlerini ne de futbolcuların ruhsuzluğunu yazacak takatım yok!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com